We kennen allemaal het zoekertje in de Explorebalk , we kunnen er een toevoegen namelijk die van de knowledgebase van windows ,makkelijk voor het zoeken op problemen .
Doe het volgende , kopieer de onderstaande text tussen de stippellijn en plak hem in kladblok , sla hem vervolgens op als : knowledgebase.reg
------------------------------------------------------------------------
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\{8b2d996f-b7d1-4961-a929-414d9cf5ba7b}]
"CLSID"="{1FBA04EE-3024-11d2-8F1F-0000F87ABD16}"
"ButtonText"="MS-KB"
"Icon"="%SystemRoot%\\System32\\shell32.dll,281"
"HotIcon"="%SystemRoot%\\System32\\shell32.dll,281"
"Default Visible"="Yes"
"Exec"="http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;KBHOWTO"
"MenuText"="MS-KB"
------------------------------------------------------------------------
Dubbelklik er op en dan OK en er zal een nieuwe tool beschikbaar zijn , waarschijnelijk nog niet zichtbaar .
Doe daarom het volgende : klik op je werkbalk en dan op aanpassen en verplaats het tooltje :MS-KB doormiddel van toevoegen , van het linker naar het rechter venster vervolgens op sluiten .
![]()
_____________________________________________
Ook handig is het dat je de huidige zoekfuctie kan wijzigen in een andere zoeksite inplaats die van microsoft b.v in die van Google .
Kopieer en plak in het kladblok de volgende regels tussen de stippellijn .
------------------------------------------------------------------------
REGEDIT4
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Search Page"="http://www.google.com"
"Search Bar"="http://www.google.com/ie"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL]
""="http://www.google.com/keyword/%s"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search]
"SearchAssistant"="http://www.google.com/ie"
------------------------------------------------------------------------
Sla het op als b.v Googlesearch.reg en dubbelklik erop gevolgt door OK en je zoekfunctie in explore is in het vervolg die van Google .
![]()
_____________________________________________
Er zijn ook mensen die kunnen niet zonder Google en die hebben een ware google balk in hun werkbalk zitten waaronder ik
Daarvoor ga je naar deze site en volg de aanwijzingen .
Succes