OE blijft dezelfde mails ophalen!

Status
Niet open voor verdere reacties.

jan42

Gebruiker
Lid geworden
2 dec 2000
Berichten
351
Ik zit bij hetnet.nl en gebruik WinXP-home. Als ik een mail ophaal, blijft OE die mail ophalen. Inmiddels heb ik al 5 keer dezelfde mail en de andere mails kan ik niet ophalen. Wat is hier aan de hand? Ik krijg ook een foutmelding 0x800cc90 server fout en 0x800420cd. Wat zijn dit voor foutmeldingen?
Wie kan me helpen?
 
Het heeft waarschijnlijk te maken met beschadige (of te grote) mail.
Je zou kunnen proberen om via www.postbakje.nl de betreffende mail te verwijderen.
 
Is dat wel veilig? Kan postbakje.nl mijn acount en wachtwoord onthouden en vervolgens in mijn mailbox gaan rommelen?
Maar als het bericht al 5 keer opgehaald is, kan het toch niet te groot of beschadigd zijn?
 
Het postbakje is volkomen veilig, tenminste, ik los al jaren zo de problemen bij mensen op en heb nog nooit iemand gehoord die er last mee kreeg.

Je kan ook op onderstaande link de officiele weg gaan bewandelen op onderstaaande link (even kijken bij 0x800420cd / 0x800CCC90)
Het gaat er in elk geval om, dat je on-line die mail probeerd te verwijderen.


http://www.google.nl/search?q=cache...ookexpress_errormessages.htm+0x800420cd&hl=nl[/url]

Je kan natuurlijk ook de privacy verklaring van postbakje doorlezen: http://www.postbakje.nl/alv.shtml
 
Misschien heeft het wel zin om postvak in.dbx en postvak uit.dbx even te verwijderen.
(Kijk met zoeken naar *.dbx.
Als je OE dan weer opstart maakt deze nieuwe postvakken. Vaak lost dit het probleem op.
 
Na al de suggesties van jullie werkt het systeem weer. Hartelijk dank.]
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan