Geacht forum
Ik gebruik sinds een jaar het autonavigatiesysteem van Alpine INA-N333RRS tot redelijke tevredenheid.
Echter, het volgende doet zich voor.
Bijvoorbeeld:
Ik wil naar Rotterdam-Zuid, Zuidplein. Ik heb de snelste route geprogrammeerd. Ik kom uit de richting Amsterdam. Het systeem leidt mij dan via het centrum naar het Zuidplein. Dat is erg omslachtig, tijdrovend en leidt tot ergernissen.
Waarom leidt het systeem mij door de stad?
Via de ringweg zou m.i een veel snellere weg zijn om mijn adres te bereiken.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen dit op te lossen.
met vriendelijke groeten,
Jac Art
Ik gebruik sinds een jaar het autonavigatiesysteem van Alpine INA-N333RRS tot redelijke tevredenheid.
Echter, het volgende doet zich voor.
Bijvoorbeeld:
Ik wil naar Rotterdam-Zuid, Zuidplein. Ik heb de snelste route geprogrammeerd. Ik kom uit de richting Amsterdam. Het systeem leidt mij dan via het centrum naar het Zuidplein. Dat is erg omslachtig, tijdrovend en leidt tot ergernissen.
Waarom leidt het systeem mij door de stad?
Via de ringweg zou m.i een veel snellere weg zijn om mijn adres te bereiken.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen dit op te lossen.
met vriendelijke groeten,
Jac Art