-
Mega Honourable Senior Member
Verenigingslid
Scarlet waarschuwt voor phishing-mails
Scarlet waarschuwt in een e-mail zijn klanten voor een phishing e-mail en adiseert dringend niet op die mail te reageren. Hier volgt de tekst van de mail van Scarlet aan hun klanten.
Geachte Scarlet klant,
Op dit moment circuleren er e-mails waarin wordt gevraagd om uw emailadres en wachtwoord. In dit bericht wordt (letterlijk) om de volgende gegevens gevraagd:
• E-mail gebruikersbenaming
• E-mail Wachtwoord
• Datum van Geboorte
• Stad
Verder worden er waarschuwingen gegeven met betrekking tot de gevolgen wanneer u niet op deze email reageert. Tot slot wordt er een waarschuwingscode gegeven.
DEZE EMAIL KOMT NIET VAN SCARLET. Scarlet zal u ook nooit om deze gegevens per email vragen: Scarlet heeft deze gegevens immers al.
We vragen u dan ook de email NIET TE BEANTWOORDEN. Ook wanneer u soortgelijke e-mails ontvangt van een verzender die u niet kent of zegt van Scarlet te zijn, dient u deze e-mails niet te beantwoorden.
Voorts raden wij u aan deze e-mail(s) direct te verwijderen uit uw inbox maar ook uit uw map “Verwijderde items”.
Heeft u naar aanleiding van deze waarschuwing nog vragen, kunt u contact opnemen met onze klantenservice. Zij zijn bereikbaar op telefoonnummer 0900-235 1650 (lokaal tarief) op werkdagen van 09.00 tot 17.30 uur.
Laatst aangepast door Boeing_737 : 18 maart 2008 om 14:59
Berichtenregels
- U mag geen nieuwe discussies starten.
- U mag niet reageren op berichten.
- U mag geen bijlagen versturen.
- Umag niet uw berichten bewerken.
-
Forumregels