Internet Reclame

Status
Niet open voor verdere reacties.

IVENOKKID

Gebruiker
Lid geworden
15 dec 2006
Berichten
92
Ik heb de laatste tijd erg veel last van internet reclame!
Mijn firewall staat gewoon aan, en ik heb al meerdere keren een grote schoonmaak gedaan, maar het blijft steeds terugkomen!!! Erg vervelend!
Enig idee hoe ik hier vanaf kan komen? misschien een handig prog'je?
BVHartelijkD

IVENOKKID
 
Ga even naar www.nucia.eu/forum en registreer je er even. Lees de instructies over hoe je een HJT-log moet maken en plaats hem in het juiste forum (op Nucia). Dan kunnen experts je ahv je log verder helpen met een meer handmatige verwijderprocedure. Helpmij.nl controleert geen logs meer dus ik kan enkel aanraden om momenteel daar verder te gaan. Laat uiteraard het resultaat even weten. :)

Lees eerst de handleiding van HijackThis:
http://www.nucia.nl/forum/vbarticles.php?do=article&articleid=25

Lees dan het volgende bericht goed door:
http://www.nucia.nl/forum/showthread.php?t=12

Plaats daarna je HijackThis-log in de daarvoor bestemde forumsectie:
http://www.nucia.nl/forum/forumdisplay.php?f=38

Vermeld ook daar je probleem erbij.
 
Laatst bewerkt:
Verplaatst Microsoft Internet Explorer --->>> Spyware problemen.
 
Verplaatst Microsoft Internet Explorer --->>> Spyware problemen.

Oh sorry, ik wist niet dat daar een speciale plaats vor was om je vraag te stellen ik dacht dat het een typisch internet probleem was! Excuses!
 
Oh sorry, ik wist niet dat daar een speciale plaats vor was om je vraag te stellen ik dacht dat het een typisch internet probleem was! Excuses!
Het is ook een typisch Internet-probleem, maar geen typisch Internet Explorer-probleem. Alhoewel je met Firefox veel beter af bent stiekem. Probeer het eens.
 
Het is ook een typisch Internet-probleem, maar geen typisch Internet Explorer-probleem. Alhoewel je met Firefox veel beter af bent stiekem. Probeer het eens.

Haha heb ik ook al geprobeert! Maar ook daar komen die ***-reclames weer tevoorschijn!
En omdat ik toch liever Internet Explorer heb, heb ik Firefox weer verwijdert!
 
Ja, maar dat komt omdat die "rotreclames" gegenereerd worden door een programmaatje dat op je pc is geslopen via Internet Explorer. Firefox brengt geen nieuwe reclame je pc op hoor. Het is trouwens even wennen, maar Firefox is veiliger, stabieler en enorm uitbreidbaar met allemaal toffe plug-ins.

Verder kan ik je Internet Explorer Pro aanraden (Als je Internet Explorer 7 hebt tenminste.), dewelke toch wat aardige reclameblockers met zich meebrengt.

http://www.ie7pro.com/
 
Scan eens met superantispyware te downloaden op www.superantispyware.com

Neem daar de FREE versie en update deze. Doe vervolgens een scan en laat alle infecties verwijderen en start hierna je systeem opnieuw op. Bestaat het probleem dan nog steeds plaats dan een Hijackthis log zoals al eerder gezegd door James op www.nucia.eu of op www.hijackthis.nl

Persoonlijk plaats ik ze altijd op de tweede site daar het daar minder druk is en je sneller geholpen wordt.

Maar eerst scannen met superantispyware :thumb:
 
Laatst bewerkt:
Heel erg bedankt voor alle antwoorden!

Ik ben inderdaad goed geholpen op Nucia

En het probleem is nu over!

Vraag is opgelost!
 
Fijn dat je daar goed geholpen bent.
Internet ze lekker verder :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan