Naam voor "beschermhoesje" 2,5 inch harde schijf

Status
Niet open voor verdere reacties.

phatfigners

Gebruiker
Lid geworden
12 jan 2011
Berichten
11
Hallo allemaal,

Ik heb onlangs een laptop gekregen zonder harde schijf. Nu heb ik een 2,5 inch harde schijf die erin past. Deze werkt ook. Alleen er hoort nog een 'soort van metaalvormig zilver beschermhoesje' omheen waarmee de harde schijf op zijn plek zit. In dit hoesje zitten ook schroefgaten zodat deze mee vastgeschroefd worden als je het klepje dicht schroeft. Deze 'beschermhoesjes' zitten ook om 2,5 inch externe harde schijven. En het is van zacht metaal dus makkelijk buigbaar. Ik hoop dat ik genoeg hints heb gegeven.

Wie weet wat ik bedoel en wat de juiste omschrijving hiervan is? En nog belangrijker, wie weet waar ik deze kan bestellen? Ik wil er namelijk 2 bestellen, just in case. Ik heb uiteraard op ebay ed gezocht maar ik kan nergens vinden en om ervoor te zorgen dat de harde schijf niet gaat wiebelen, heb ik deze nodig.

Alvast hartelijk bedankt voor de reactie(s)!
 
Dat noemt men een caddy.
Als je enige specificaties van je laptop vermeldt, kunnen we proberen er een voor je op te zoeken.
 
Hallo Coenraad, bedankt voor je reactie. Het is een Asus f50 x50sl. Als ik zoek op caddy, vind ik echt het hele omhulsel gedeelte. Ik ben uitsluitend op zoek naar dat zilveren onderdeel, neigt naar zilverfolie is alleen harder.
 
Weet niet of je alleen het folie gedeelte apart kunt bestellen, maar ik kijk eens verder.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan