Ik hoop vreselijk dat jullie mij kunnen helpen met het onderstaande probleem.
Mijn (draadloze) router (Sitecom WL 173 54g Turbo) heeft het jaren gedaan. Een enkele keer het stekkertje erin en eruit daargelaten. Vanavond deed plotsteling het internet het niet meer en ik dacht eerst dat het aan de modem lag. Dit is niet het geval, omdat ik dit heb getest door een laptop direct op de modem aan te sluiten (werkende internetverbinding). Het ligt dus aan de router.
Ik heb verschillende resets uitgevoerd. Bijv. de modem en router van het stroom, dan eerst de modem weer in het stopcontact en daarna de router. Ook heb ik een nieuwe voeding op de router aangesloten, zonder succes. Op de router brandt alleen het WLAN lampje, voor de rest niets. Voor vanavond brandden ook twee groene linklampjes van mijn PC en PS3 die ik bedraad heb aangesloten op de router. Wanneer ik een reset op de router (via een paperclip op dat resetknopje) uitvoer gebeurt er helemaal niets. Het ding reageert niet. Ik heb ook geen instellingen veranderd ofzo waardoor e.e.a. niet meer op elkaar aansluit.
Ik begrijp er niets van. Kan het zelf kennelijk niet oplossen en mijn hoop is op jullie gevestigd. Alvast dank.
Laatst aangepast door Blasius : 23 mei 2012 om 01:47
Hoi,
Welkom op Helpmij
Het is een gegeven dat hardware op d'n duur stuk kan gaan. Als ik het probleem bekijk denk ik eerlijk gezegd dat je router het gewoon begeven heeft.![]()
Grtjzzz uit de stad van André Rieu !
____________________________
spy/malware problemen?
How To en downloaden Mbam
Have a nice day !!!
Weet je dat bijna zeker? Het is wel zo dat UPC onlangs mijn internet heeft verhoogd van 25mb naar 50mb. Zou dat er nog iets mee te maken kunnen hebben? Welke nieuwe, betaalbare router zou je me aanraden?
Bedankt voor je snelle reactie!
Is dit wat of haal ik daarmee ellende in huis?: http://www.mediamarkt.nl/mcs/product...96,234049.html
Laatst aangepast door Blasius : 23 mei 2012 om 01:58
Ja, als ik lees dat 2 lampjes niet meer branden en een harde reset ook niets uithaalt, ben ik er bijna zeker van.Weet je dat bijna zeker?
Goede routers: http://www.kieskeurig.nl/router/sitecom/alle
Geen specifieke voorkeur, maar nr.2 in de lijst lijkt mij prima.
Laatst aangepast door Mik Zjegger : 23 mei 2012 om 02:06
Grtjzzz uit de stad van André Rieu !
____________________________
spy/malware problemen?
How To en downloaden Mbam
Have a nice day !!!
Bedankt! Dan ga ik morgen maar een nieuwe halen. Of iemand moet hier nog met een konijn uit de hoge hoed komenMaar ik ga er niet vanuit.
Graag gedaan en laat even weten of het gelukt is en of alles weer werkt.
Succes!
Grtjzzz uit de stad van André Rieu !
____________________________
spy/malware problemen?
How To en downloaden Mbam
Have a nice day !!!
Sitecom is niet zo'n sterk merk. Het algemene probleem bij Sitecom is dat de verbinding hapert. Ik raad Conceptronic, Linksys aan.
ik raad netgear 37A aan
Probleem opgelost? Help anderen door te vertellen hoe je dat hebt gedaan.
Klik dan gelijk "vraag is opgelost" aan.
Groetjes..........
Ja, dit schiet natuurlijk niet opConceptronic, Netgear, Linksys, Sitecom... Er komt er eentje van Sitecom het beste uit een test bij de consumentenbond. Het kan toch geen kwaad om die te halen? Is het lastig om zo'n apparaat te installeren of is dat 15 min. werk? Tips?
Gelukt! Nieuwe router gehaald. Dank allen.
Mooi dat het gelukt is en succes verder!
(klik even op "zet status opgelost" in de donkerblauwe werkbalk, direct boven de beginposting v.d. site).
Grtjzzz uit de stad van André Rieu !
____________________________
spy/malware problemen?
How To en downloaden Mbam
Have a nice day !!!