Helpmij.nl
Helpmij.nl
Helpmij.nl
Steun Helpmij.nl! Klik hier     Computerprobleem? Klik hier!

Quote

Weergeven resultaten 1 tot 1 van 1

Onderwerp: Selectie(S) printen

  • Vraag is niet opgelost
  1. #1
    Mega Senior Thankyou's avatar
    Geregistreerd
    3 mei 2009
    Locatie
    Dordrecht
    Afstand tot server
    ±135 km

    Selectie(S) printen

    Beste HM-vrijwilliger,

    Ik ben bekend met excel formules maar mijn kennis van VBA en/of macro's is eigenlijk 0. kleine bereik aanpassingen kan ik doen, mits het gaat over bijv. C2:C37. de teksten dim i etc zijn voor vij helaas nog een raadsel.

    Hierbij een voorbeeldbestand van OOo waarvan er op 1 blad gegevens staan in een bereik welke ik via een knop uitgeprint wil hebben zonder tussenkomst van een printer pop-up scherm. Let op: Het gaat hier om een selectie van een pagina en dus niet de gehele pagina.

    De print opdracht komt via een knop welke op dezelfde pagina staat. Als het mogelijk is zou het praktisch zijn als de te printen pagina ook in de macro staat zodat indien gewenst de knop ook op een andere pagina geplaatst kan worden.

    Via Excel ben ik bekend met bereiknamen en weet ze ook in OOo aan te maken (behalve de dynamische bereiknamen), als dit gemakkelijke is in een macro dan mag dat dus ook.

    Alvast bedankt voor de aandacht.

    Groet,
    Attached Files Attached Files

Berichtenregels

  • U mag geen nieuwe discussies starten.
  • U mag niet reageren op berichten.
  • U mag geen bijlagen versturen.
  • Umag niet uw berichten bewerken.
  •  
Helpmij.nl
Helpmij.nl

Helpmij.nl en business

Partners
Sponsoren
Linkpartners
Aanbiedingen