Misschien een domme vraag ,maar je gaat met dit programma dwars door een firewall heen etc.
Krijg je dan geeft virussen en malware van de andere computer binnen?
Bijv host helpt client pc met Virussen
je moet je firewall bekijken als allemaal deurtjes poorten genoemd die normaal gesloten zijn
om op internet te komen wordt een poort opengezet en om een webserver te maken moet je een andere poort openzetten zodat de server bereikbaar is vanop internet(weet niet uit men hoofd de welke)
om je computer vanop afstand te bedienen wordt ook een poort opengezet
dus als je je computer vanop afstand wilt besturen heb je ntrlijk een beveiligingsrisico daarom is het heel belangrijk dat je volgende dingen hebt
- een goede virusscanner die virussen direct detecteert
- een goed en veilig wachtwoord want iedereen kan in principe op je pc
ik hoop dat je hier genoeg aan hebt zijn er toch nog vragen stel ze dan gerust![]()
niets is moeilijk!
maar niet alles is even makkelijk!
Nogal simpel: Teamviewer-programma verbindt met een tussenliggende server. Datzelfde doet de helper ook vanaf zijn Teamviewer sessie.
Die tussenliggende server geeft het dataverkeer over en weer door.
Een virus krijg je er dus niet mee, TENZIJ de helper via Bestandsoverdracht malware op jouw pc zet en opstart.
Hetzelfde geldt voor als de helper een malware website o.i.d. opent of malware download tijdens de hulpsessie en die activeert.
Natuurlijk houd JIJ de controle over de Teamviewer hulp-sessie, dus als je acties ziet van de helper die je niet aanstaan: Meteen Teamviewer sluiten.
Tijs.
Schermafdruk bijvoegen : van het volledige scherm : [PrtScn] knop; van het actieve venster : [Alt][PrtScn] toetscombinatie. Start -> Uitvoeren -> mspaint.exe, Bewerken -> Plakken, Bestand -> Opslaan als -> [Bestandstype: JPEG] + naam invullen. Uploaden via de Paperclip knop in nieuw bericht.
Technische verhaal: Het is een SSL connectie, dus een tunnel. Vergelijkbaar met HTTPS, kans is dus zeer klein dat die tunnel doorbroken wordt. Als je Teamviewer al enige tijd hebt gebruikt zie je dat er regelmatig een nieuw versie komt. Dat is niet alleen omdat het programma dan een update krijgt maar ook omdat de Private / Public keys dan vervangen worden
Kortom: het is veilig genoeg!
ik zat vroeger in de scam onderwereld en daar werden veel guide's geven over hoe je iemand moest scammen en hoe je virussen kon versprijden doormiddel van teamviewer.
ik ga niet vertellen hoe maar je moet er voor zorgen dat de ander alleen meekan kijken en geen bestanden kan overstuuren