PC Onderdeeltjes nodig.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Copchase

Gebruiker
Lid geworden
4 mrt 2012
Berichten
220
Gaming PC kopen ((NU ECHT))
Hallo, ik zou graag een gaming pc willen rond de 500-600-650 Euro.
Ik zou graag willen gamen, zoals Minecraft, GTA, Battlefield, allemaal games 2012-2013-2014.
Zonder lagg natuurlijk, ik wil toch zeker op Medium tot High spelen.
Ik had al de i5 4670K in gedachten.
Ik wil wel ook een koeler erbij een goede, zo dat ik goed en veilig kan overklokken.
Ik heb ook een case nodig, HDD van 500GB of dat genoeg is anders 1TB ((Voor de games en stuff))
en voor Windows een SSD'tje en voor chrome enzo.
Dus moederbord, processor, harde schijf, case, ram, voeding, misschien ook een dvd writer, en zo een polsbandje voor niet statisch te zijn,
en dat is het denk ik.
Bedankt om te kijken!
Help me AUB
Groetjes!
 
Laatst bewerkt:
Voor gamen is de videokaart het belangrijkste, die cpu met dat geheugen kan de doorvoer van de snelste graka's makkelijk aan.

Oftewel, koop een videokaart naar smaak.
 
Laatst bewerkt:
@TS had eerder een vraag geplaatst betreffende zijn processor.
Zie: http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/781377-Processor-draait-100

Wellicht is die kapot? Als je processor standaard op 100% draait kan nooit goed zijn. Daarbij socket 775 is hopeloos verouderd. Zijn bijna geen nieuwe procesorren meer voor. Er worden alleen nog maar dual-cores geleverd.
http://tweakers.net/categorie/46/processors/producten/#filter:q1YqSExPVbIy1FEqKMpMTvXNzFOyMtBRKi5ITXbLzClJLSpWsqpWMjYEkWWJOUpW0UpGhsZKsbW1tQA

Dan zou je een tweedehandse Q6600 moeten aanschaffen. Hou wel in het achterhoofd. Dat een 2de generatie I3 al krachtiger is. Zal er dan ook niet te veel geld voor neer leggen.
Zoon 50-60 euro voor de processor, lijkt me een mooie deal.
 
De goede man draait op de interne gpu in de chipset en is een PCI-e videokaart belangrijker dan een andere cpu waar je weinig van zult merken met gamen.

Overigens zul je zelf een keuze w.b.t. de graka moeten maken, kijk naar wat hij voor een PSU nodig heeft, staat er meestal wel bij en kijk op die voeding of hij dat heeft.
 
@sander17111988,

Dat had hij al een stuk naar beneden gebracht (processsor gebruik)
 
Als jij echt door wilt gaan op het 775 chipset zou ik inderdaad een tweedehands Core2 Quad gaan. En het geld dat je in je ram wilt stoppen zou ik aan de cpu/gpu uitgeven.. denk niet dat je zoveel verschil merkt tussen 1066 en 1333.
 
775 is goed, of weet jij socket, dan moet ik wel weer mobo veranderen.
 
AM3+ socket van AMD en anders socket 1150 van Intel maar die kosten 150-200 euro.

Weten jullie dan de onderdelen al?
Je kan zelf ook een beetje onderzoeken wat je het beste kan nemen voor jouw budget. Het word jouw pc niet die 1 van de forum gebruikers op Helpmij. Daarbij is het niet nodig dat wij moeten gissen, waarvoor je de pc gaat gebruiken ect. Niet alles hoeft voor geschotelt te worden, we zijn hier om je te adviseren niet om producten aan te prijzen, dan zou je naar een mediamarkt moeten gaan ;)
 
Laatst bewerkt:
Ik wil voor 150 Euro graag een CPU, GPU, misschien mobo wanneer een andere socket.
 
Zal je uit je droom wereld helpen. Gaat hem niet worden!

Voor dat geld koop je nieuwe onderdelen die slechter zijn dan je huidige onderdelen. Je zou toch minimaal met 300 euro rekening moeten houden. Om een een Budget-game pc aan te schaffen/upgraden
Minimale vereiste is toch:

- Een moederbord met sata 600 aansluitingen
- Fx 6300
- 7850 (2GB) videokaart.
- Je voeding zou toch over een 6 pin connector moeten beschikken en minimaal 500 Watt.
- Dan nog de vraag past de videokaart in je kast?
 
Laatst bewerkt:
Wat is je voeding? Als die nog redelijk is zou ik voor:
- Een HD 7770, verbruikt vrij weinig en het is een ENORME verbetering ten opzichte van de 8500 gt :)
- Een tweedehands Intel Qxxxx, een Q6600 kan maar liefst een zo hoog mogelijk nummer omdat de cpu de bottleneck wordt.
- Een goede cpu koeler waarmee je je cpu wat kan overclocken. Weet niet of deze koeler in je behuizing past, maar een goede overclock ga je zeker merken in game prestaties.

https://azerty.nl/0-3921-577292/sapphire-radeon-hd-7770-ghz-ed.html
https://azerty.nl/8-976-455749/cooler-master-hyper-tx-3-evo-k.html

Ik denk dat dit het beste is wat je kunt doen, budget zal misschien 92+18+50 wat boven de 150 uitkomen.

Hier moet je ongeveer naar zoeken (of speurders, of tweakers v&a)

http://www.marktplaats.nl/z/compute...S,2495&attributes=M,9509&startDateFrom=always
 
Met dat systeem kan je net BF3 op low settings spelen, als je geluk hebt medium nog net met lag spikes.
Waarschijnlijk ga je het ook niet redden met je voeding (Erg krap aan). Al helemaal niet als je de Q6600 gaat overclocken.

Aanbevolen stroom toevoer - videokaart (600 Watt)
Als je er dan rekening mee houd dat Azerty altijd erg ruim zitten met hun wattage, zou ik toch voor minimaal een 500 watt gaan.
 
Laatst bewerkt:
@Sander, FX 6300 erbij dan?

Ik denk dat je het beste het bedrag kunt noemen wat je aan de upgrade uit wilt geven en wat je concreet ermee wilt spelen.. de beste optie voor jou als je bij de 775 wilt blijven het bericht van firestorm hierboven.

Als je naar am3+ wilt gaan (en dat is een betere keuze omdat je eigenlijk niet in een oud platform moet investeren) kan je aan zoiets denken:

http://azerty.nl/winkelmandje/winke...427528]=1&product[563658]=1&product[538004]=1

Daar zal je echt leuk op kunnen gamen, zeker als je de processor+videokaart goed overclockt (wat ze beide erg goed kunnen)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan