Radio op je site? Hoe doe je dat?

Status
Niet open voor verdere reacties.

tiktuk

Gebruiker
Lid geworden
16 feb 2009
Berichten
184
je kane en radio op je site zetten. Streamen vanaf je computer dus, dat wil ik! Maar hoe doe ik dat?
 
Even deze vraag in "Google" intypen,en je krijgt direkt antwoord op al jou vragen,en tevens een uitgebreide uitleg hoe je dit moet aanpakken.
 
je steld 2x de vraag ik antwoord 2x
met winamp streamen URL verwijderd i.v.m. te pikante foto's
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Waarschijnlijk zoekt TikTuk de makkelijke oplossing (=voorgekauwd). Kijk eerst eens goed op de site die Bertus doorgaf, daarin staat alles wat je moet hebben/ doen om via Winamp te kunnen streamen.
Als je eenmaal de techniek onder de knie hebt, kun je verder. Denk hierbij aan het maken van een site waar een link naar je stream op komt te staan, playlists maken, jingles maken, processing, apparatuur aan je pc verbinden etc.

Ik heb het ook geleerd door goed te kijken naar sites als Tweakers en hier en daar wat vragen gesteld op gespecialiseerde forums.



p.s. bekijk mijn systeem eens, dat gebruik ik als server voor het radiostation :)
 
Laatst bewerkt:
En het is slim om een vergunning te regelen als je het serieus wilt gaan doen.
anders krijg je boetes :D
 
Alleen een misbruikmelding is voldoende.

Ik heb het bericht op Tweakers gemeld, dus ga er vanuit dat zij de afbeeldingen zullen verwijderen.

Zie ik later vandaag de afbeeldingen nogsteeds dan zal ik de link verwijderen.
 
Ik heb geen vergunning, maar die hoef ik niet.

Ik ken een christelijke site (Ik ga naar die kerk) en daar kan ik muziekjes vanaf halen.

Ik ga er wel wachtwoord opzetten dus is legaal. Niemand anders kan het horen die niet van die ekrk is namelijk!
 
hoho muziek op je site zetten: IS VERBODEN :evil:
Omdat:

Jij hebt mischien 1 keer betaalt voor die muziek. Maar om die muziek te verspreiden moet jij ook betalen voor de hoeveelheid dat die mensen het downloaden.

Dus als twee mensen een mp3tje downloaden moet jij dus 2 keer dat nummer betalen ;)
 
Haha, Dat dacht je :D! Ik haal het heel legaal van een site met gratis muziek, zet het op mijn site en doe er een wachtwoord op ;). Het wachtwoord is bekend onder de mensen waar het BESTEMD voor is :)! Dus alleen ZIJ kunnen het bekijken, geen illegale boel!
 
Laatst bewerkt:
ik heb geen vergunning, maar die hoef ik niet.

ik ken een christelijke site (ik ga naar die kerk) en daar kan ik muziekjes vanaf halen.

ik ga er wel wachtwoord opzetten dus is legaal. niemand anders kan het horen die niet van die kerk is namelijk!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan