Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Staan er geen voedings eisen bij de videokaart?
Ik heb zelf de 6800Xtreme, daar zijn wordt minimaal een 500Watt voeding voor gevraagd.
Ik zeg dat niet, maar ben er wel bang voor. Je zal achter de specificaties van de kaart moeten komen, die je wil kopen.dus eigenlijk hep ik niet genoeg aan mij 380 w?
Ik zeg dat niet, maar ben er wel bang voor. Je zal achter de specificaties van de kaart moeten komen, die je wil kopen.
Helaas niet, als je mazzel hebt staat het bij een winkel vermeld bij de specificaties. Ik heb even gezocht, maar kon het niet vinden.![]()
De meeste goede videokaarten zullen ook aardig wat stroom vragen.
Ik zal een algemene titel voor je maken, waarschijnlijk ga je straks weer over een andere videokaart beginnen.![]()
Die ik zelf gebruik, maar ook die vraagt te veel voor jou voeding. Daarbij heb ik hem nog wat aangepast(snelheid), dus zal ie nog meer stroom vragen.als je nog een goeie weet voor me geef dan ff een seintje
Die ik zelf gebruik, maar ook die vraagt te veel voor jou voeding. Daarbij heb ik hem nog wat aangepast(snelheid), dus zal ie nog meer stroom vragen.
Ik moet wel zeggen, je hebt 380Watt voedingen en je hebt 380Watt voedingen. Een A-merk voeding kan leveren wat er aangegeven wordt. Een B-merk voeding meestal niet, als het nodig is.
aangepast.![]()
hierzo zelfs een veel betere kaart dan die n vidia extreme voor maar 145 euro
http://www.alternate.nl/html/product/details.html?artno=JAGS5I&showTechData=true
Ik ben van plan deze te kopen in de toekomst voor mijn andere pc.
ik heb zelf nu ook een nvidia 6800 extreme ik ben er heel tevreden over.
maar ik denk dat die ati een stukken beter is velen male sneller 1300 MHZ geheugen en 450 chip snelheid ik raad je die aan.
ik denk van wel maar je voeding is een probleem ! 380 wat.
die n vidia geforce 6800 extreme is echt waar een hele goede videokaart hij werkt bij mij nu ook op andere perfomances ik heb m een flink stuk opgevoerdde geheugen snelheid naar 1200MHZ en de Chip snelheid naar 476 :thumb: HIJ DOET T UITSTEKEND
maar ik denk dat het wel in je pc past denk ik.
ik heb een beetje rondgekeken hierzo een redelijke videokaart voor jouw pc en ook de prijs is naar jou wens 90 euro![]()
http://www.alternate.nl/html/product/details.html?artno=JAGUX1&showTechData=true
deze past wel op jou pc.
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.