Logon Virus

Status
Niet open voor verdere reacties.

ricodb

Gebruiker
Lid geworden
22 dec 2002
Berichten
5
Veilige mode en windows install

Hallo

Sinds vandaag heb ik een virus. Door dat virus kan ik windows niet meer opgestart krijgen. Nu heb ik de volgende problemen plus vragen:

1. Als ik aangeef dat ik wil starten in veilige modus doet de pc niets meer..ik krijg een zwart scherm en de processor valt stil.

2. Ik overweeg om iets met de windows setup cdrom te doen. Wat kan ik doen? Herstellen of installeren? En in welke van de twee ben ik al mijn bestanden kwijt, die wil ik als vanzelfspreken bewaren.

Graag jullie reactie, alvast super bedankt!
 
Laatst bewerkt:
U spreekt raadselen

Ik ben natuurlijk maar een gewone sterveling. Maar kunt uwe doorluchtigheid mij leren hoe ik kan zien dat de processor stil valt tijdens veilige modus.

Veilige modus kan soms wel langer dan 10 minuten duren voordat hij door gaat, dat is een. Dus geduld is een schone zaak.

Hoe weet je dat je een virus hebt, als je PC niet meer op start, bent U helderziende.

Om je vragen te beantwoorden:
Je kiest in setup installeren. Dan zoekt hij naar vorige versies.
Daarna krijg je de keuze:
Nieuwe install of vorige herstellen.

Bij het laatste zal wat je had het weer doen. Helaas als het echt een slim virus is, zie je die dus ook weer terug. Maar vaak lukt het onze Bill het virus onschadelijk te maken.

Eric.:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan