• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Probleem met print lade

Status
Niet open voor verdere reacties.

JWest

Gebruiker
Lid geworden
19 dec 2006
Berichten
18
Hallo,

Ik maak gebruik van verschillende printlades. Lade 2 is voor blanco papier, Lade 3 is voor briefpapier en lade 1 is voor handmatige invoer(wordt bijna niet gebruikt). Ik heb nu virrtueel 2 printers (blanco en brief). Ik heb in windows xp de ingesteld welke lades er gebruikt moeten worden. Met alle programma's die gebruik werkt dit uitstekend, behalve in excel. In Word werkt het overigens ook prima.

Ik kan in excel wel de handmatig de juiste lade aanmaken. Maar deze instellingen worden niet onthouden als ik excel opnieuw opstart.

Ik maak gebruik van Office 2003
 
Dankje Koosl. Ik zocht eigenlijk meer een instelling of iets dergelijks. Bij andere netwerk gebruikers werkt het namelijk wel met dezelfde printer om uit de juiste lade te printen.
 
Mogelijk is jouw instelling voor de printer corrupt geraakt.
Verwijder de printer eens en maak hem daarna opnieuw aan.
Heeft bij ons al wel vaker een probleem opgelost.
 
Uiteindelijk stond er nog een lade voor handmatige invoer ingesteld. Die heb ik op "niet beschikbaar" gezet. Nu wordt de goede lade wel onthouden.

Bedankt voor jullie reacties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan