Lieve help nieuwe Harry potter werkt nog steeds niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

gast0175

Banned
Lid geworden
21 feb 2007
Berichten
507
Ik heb pas de nieuwste harry potter game (de order van de feniks) gedownload (1.2GB groot)
alleen zat deze dus in een Zix bestand
deze probeerder ik eers dus uit te pakken met winzix 2 geeft hij aan dat dat niet kan omdat het het een winzix 1 bestand is (dat ik winzix 1 moet gebruiken) zet ik hem om naar een zix 2 bestand geeft hij een runtime error. zie plaatje 1
winzix 1 werkt helemaal niet, dan geeft hij dit aan: zie plaatje 2
na veel gezoek vond ik Unzix die wel werkte
alleen geeft hij nu aan als de iso mount met deamon tools dat de cd beschadicht is
zie plaatje 3
er zijn nog wel meer torrentz van potter alleen hebben deze meer downloaders dan uploaders

plaatjes zitten in rar bestand
http://www.megaupload.com/nl/?d=VBDXX5PZ
 
Laatst bewerkt:
Ik kan die foutmeldingen totaal niet lezen, en het ligt niet aan m'n slechte ogen.

Het zal inderdaad wel een verkeerde download zijn. Ik heb geen idee waar je het over hebt met "Winzix 1 / 2" ? ....
 
gratis games downloaden is leuk, als ze t doen tenminste.
helaas zijn er heel wat peopletjes die games torrenten die bewust beschadigt zijn, of een virus hebben of wat dan ook. ben daarom al jaren geleden ermee opgehouden. niets zo frustrerend als 1,5 dag downloaden om dan uit te vinden dat wat je gedownload hebt helemaal niet is wat je dacht dat je downloade, of dat t bescahdigt (corrupted) is, waardoor je het zo weer kan deleten.

denk dat je t dus in deze hoek moet zoeken, gewoon een waardeloze download.

leon
 
-

ik zie nu op een torrent site diezelfde harry potter staan alleen dan 3,6 GB groot.
ik had trouwens welleens een cd gedownload (ook via bt) waarbij ieder nummer na 10 sec overnieuw begon (en dat ongeveer 3 min. achter elkaar), de gene die deze cd online zette heeft dit heel slim gemixt waardoor het niet meteen opvalt, na een tijdje merk je wel dat je steeds hetzelfde hoort
en bij een cd van joss stone stond een nummer van eminem tussen, dat lijkt ook ech sprekent op mekaar he, ik kan me heel goed voorstellen dat iemand zich tussen joss stone en eminem vergist. overigen ontbraken er iets van 4 van de 14 nummers, ook stond er nummer dubbel op waarvan 1 na 30 sec steeds overnieuw begon
en bij rayman raving rabbits stond dat er een confickt met emulatie software is opgetreden.
en ik wou ook een keer midnight club 3 downloaden via ares,zat er midtown madness 2 in.
ook downloade ik een keer een concert van u2 via morpheus, alleeen toen ik het afspeelde kwam er een porno film op m'n scherm (ik vond het al verdacht dat er stond: U2 - Concert 2002 ,dat er geen exzakte datum en locatie stonden vermeld, maar ik had niet verwacht dat er een porno film in zou zitten.
ook bij muziek video's op ares zit regelmatig porno grafisch materiaal in. de muziek die dan hoort is gewoon wat stond vermeld, alleen zie je dan porno grafisch beeld dat niet bij het nummer hoort.
ook bij diverse games op ares gebeurt het volgende: de game werkt niet dat is op zich al jammer maar nog niet eens zo erg, alleen krijg je dit exe bestand van 600mb dus niet verwijdert hij geeft aan dat het bestand in gebruik is zonder dat je het hebt aangeklikt.
er staan ook vaak bestanden op p2p netwerken waarbij staat: scanned with norton anti-virus 2004 ,en ja hoor hier zit dus altijd een virrus in!!!
en bij de game outlaws die ik via edonkey2000 had gedownload staat na level 4 op m'n scherm: unable to load level
kortom appassen met downloaden dus!!
ook vind ik dat dat soort lui die p2p en bt netwerken verzieken met dat soort troep maar eens wat beter moeten nadenken, want je vind het zelf toch ook niet leuk als je sch**t download.
overigens bederven ze hiermee ook de lol voor mensen die wel juist gebruik maken van p2p en bt netwerken.
Het downloaden van games,films,nuziek via dit soort netwerken is lekker goedkoop (brand cd/dvd s kosten geld,stroom ook)
en het is veel leuker en creativer dan een game / cd /dvd kopen in de winkel, dat is zo saai pakken en afrekenen en dat is het dan.
zelfs als games/cds/films in de winkel gratis zijn, downloade ik ze waarschijnlijk toch van het internet, ik vind dit gewoon veel leuker.
daarnaast kun je films downloaden zonder voorfilmpjes en onozelle bonussen, cds zelf samenstellen en veel games zonder de cd spelen (no cd crack) kortom veel voordelen.
 
Laatst bewerkt:
De goede HP order of the Phoenix is inderdaad 3,63 Gbyte [als .rar]
Nu je zo lekker met winzix hebt liggen knoeien, zou ik maar even een spyware/malware scan doen..... daar zit het namelijk vol mee.........
 
-

dat heb ik gemerkt ja, ik heb al een virrus/spy/mall ware scan gedaan.
 
had t niet beter kunnen verwoorden gast0175!!
je geeft precies weer wat P2P hedentendage inhoud, (rommel, ellende en drustratie, met als je heel veel mazzel hebt een goed werkende game,movie of muziek cd).
nsap dan ook niet dat je, na al die ellende te hebben opgenoemd toch nog dat boven kopen verkiest. ok, snap het finansiele voordeel, als t goed gaat.

het argument;
"...veel creatiever dan een game / cd /dvd kopen in de winkel..."
vind ik een beetje een dooddoener. je gaat ook niet naar een gamestore als recreatieve bezigheid, maar enkel om een product aan te schaffen, ik tenminste wel.

en;

"...ook vind ik dat dat soort lui die p2p en bt netwerken verzieken met dat soort troep maar eens wat beter moeten nadenken, want je vind het zelf toch ook niet leuk als je sch**t download."

uiteraard vinden ze dat zelf ook niet leuk, maar daar gaat t ook niet om, je moet dat soort zieken zien als een puberaal electronisch vandalisme, niets minder, niets meer.

meestal zijn t juist pubers die NIET nadenken. een telefooncel in mekaar rammen doe je ook niet na goed nagedacht te hebben, t is meer een niet overdachte oerdrift die dat soort idioten drijft.

wel, denk dat dit wel zon beetje de lading dekt, haha

leon

(laat mij maar gewoon kopen in een store, al was t maar om een gamebox om mn cd/dvd te hebben)
 
Torrentz.com

wat een onzin allemaal torrents werken gewoon hardstikke goed. Je leest gewoon eerst de comments wanneer daar niet staat dat het fake is gewoon downloaden. Zo nu en dan heb ik een fake torrent.
 
dat bedoel ik maar, comments lezen kan problemen inderdaad soms voorkomen, maar dan nog kan je soms een fake hebben.
maar, lid worden van zoiets als FTD kan veel problemen voorkomen, kost je wel 7,50 per maand, maar dan heb je ook bijna alleen goeie.

leon
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan