Hallo Denetoet
Ik zou daar eerlijk gezegt stapel gek van worden,daarom wil ik wel even met je meedenken want het lijkt me knap irritant voor je.
Omdat je het over wav files en dergelijke heb neem ik aan dat het geluid over de geluidskaart loopt.
Je zegt sinds enige tijd,je zou de history van je browser kunnen nakijken welke websites je heb bezocht op het moment dat is begonnen,als het niet iets is wat op je persoonlijk is gericht dan zullen er meerdere last van hebben en zo heb richting waar je met google naar kunt zoeken,let op duistere porno-sites en aziatische sites.
Dan zeg je als ik op internet ben aangesloten,is dat als contact maakt met het internet of als je de browser gebruikt ?
Omdat het over een interval van ongeveer 5 minuten heb lijkt het mij iets dat software matig word geactiveerd en op je pc heb staan,de vraag is alleen is het aan je browser gekoppeld of is het iets wat contact met het internet zoekt.
Je zegt dat kennelijk van het internet vandaan komt en daar heb je groot gelijk in.
Meer dan 80% van alle virussen spy en adware en ga zo maar door kijg je binnen via het internet en waarschiijnlijk ben ik dan nog voorzichtig.
Buiten dat ze meekomen met de software die je apart download komen deze bestanden met als je internet browser van windows gebruikt binnen in de map temporary internet files,die map moet dus goed in de gaten houden en niet te veel ruimte geven.
Verwijder eens alle bestanden in die temporary internet files,het is beter dat je naar die map toe gaat en leeg maakt dan dat hem alleen maar leeg maakt via de explorer en dan opties - algemeen - tijdelijke internet bestanden - instellingen,maar daar moet je wel even naar toe en even kijken hoe groot die map is.
In een tijd van vele aanvallen via het internet is hij bij mij niet groter 20 a 24 MB dan staat hij mamelijk altijd vol en is er geen ruimte meer dat hackers er iets bij kunnen zetten maar als je veel surft op het internet is 50 MB ook goed,daar staat ook aangegven waar die map op dit moment staat en kun je meteen zien of hij niet is verplaats.
Het zou me niks verwonderen dat het geluid vanuit die map komt maar er is nog meer mogelijk.
Als er eerst contact met het internet nodig is om met dat geluid te beginnen gebruik een goede firewall die voor alles wat op het internet wil eerst toestemming aan je vraag of je dat wel goed vind,als je alleen maar toestemming geeft aan wat je 100% vertrouwd en zeker van bent ondek je trojan keyloggers enz die nog bij geen enkele anti-virus programma bekent is.
Wil niet zeggen iemand je via een trojan aan het pesten is maar Jéééé lijkt me geen reklame voor een bedrijf,het is inderdaad wel vreemd.