link naar andere website plaatsen

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Edo
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Edo

Gebruiker
Lid geworden
24 dec 2000
Berichten
179
Goedenavond,

Ben op pc gebied geen beginner, maar op het gebied van een website bouwen wel. Mijn 1-pagina website met de mededeling "under construction" staat inmiddels op het web, maar ik kan maar geen link naar een andere website plaatsen. Het leukste is natuurlijk een button waarvan je de vorm, kleur en naam aan kan passen. Ik gebruik frontpage uit WIN98 en heb "hyperlink plaatsen" allang uitgeprobeerd met de mogelijkheden die er zijn en toch lukt het me niet. Wat moet ik doen ? Kan iemand mij helpen want ik schijn het niet te begrijpen. Bij voorbaat onnoemlijk & ontieglijk veel dank.
 
Maak een leuk knopje in paint, photoshop, paintshop, of een ander beeldbewerkings programma. Het plaatsen van de link:

Voeg eens deze code in: <a href="http://www.helpmij.nl"><img src="plaatje.gif"></a>

Waarin de link er is naar helpmij.nl, en het plaatje.gif, is het knopje die je gemaakt hebt. Deze zet je ook op je homepage server. Succes!:thumb:
 
Ik zou me eerst maar eens een beetje gaan verdiepen in HTML.
Zonder basiskennis van HTML met FrontPage gaan werken is net zoiets als met Word aan de slag gaan zonder het alfabet te kennen; er komt wel wat op de pagina, maar je kunt er verder weinig mee. :D

Een link naar een website maak je overigens zó:

<a href="http://www.helpmij.nl">Ga naar Helpmij</a>

Als je Ga naar helpmij vervangt door een getekende knop of plaatje, dan wordt dat de link i.p.v. de tekst.

<a href="http://www.helpmij.nl"><img src="plaatje.jpg"></a>

Guus.

Edit: Eisdatop was me al voor, zie ik.:)
 
Laatst bewerkt:
"gewoon"een tekstregel maken , met je li-muisknop aanklikken ( zoals je doet als je kopieert, zal ik maar zeggen ) met je re-muisknop klikken, zie daar hyperlink maken , dat aanklikken en in het veld wat je dan ziet zie je een regel staan wat begint met url, daar zet je je url van de website in.

Eenvoudiger kan ( bijna ) niet

En daar heb je helemaal geen HTML cursus voor nodig:D
 
Geplaatst door slofje
En daar heb je helemaal geen HTML cursus voor nodig:D
Voor een simpele link of een simpele pagina niet. En een cursus is ook een groot woord - gewoon eens rondkijken op sites als deze is al bijzonder verhelderend. Of een boekje doornemen over Websites bouwen voor beginners.
Om een goede site te maken zul je toch de basisbeginselen van HTML moeten kennen, want FrontPage doet lang niet altijd wat je wilt. En dan zul je de HTML handmatig moeten aanpassen.
FrontPage vertelt je ook niet dat je geen hoofdletters en spaties in bestandsnamen moet gebruiken, of hoe je je bestanden overzichtelijk ordent, of dat je afbeeldingen van tevoren moet optimaliseren voor het web en hoe je dat doet - allemaal dingen die voor problemen kunnen zorgen en die je wél leert uit een willekeurig boekje Websites bouwen voor beginners. :)

Guus.
 
Guus abc,

Je hebt helemaal gelijk, daar is geen speld tussen te krijgen maar/en..... aldoende leert men.

greetz
 
bedankt, ik ga aan de slag

Allemaal bedankt voor het reageren :thumb: , ik ga het allemaal op mijn gemak uitproberen, daar is het trouwens ook het weer wel voor :D :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan