Msn Er Weer Uit?

Status
Niet open voor verdere reacties.

PJnijm

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
1 feb 2005
Berichten
2.021
MSN 7.5 LIGT ER AL WEER UIT. ZIJN ER SOMS PROBLEMEN BIJ MSN OF KAN HET OOK LIGGEN DAT IK MSN PLUS ERBIJ HEB?

ANDERE SERVER...? IS DAT PROVIDER GEBONDEN?
IK HEB PLANET.

VIJF OVER DRIE NU EN NOG KAN IK ER NIET IN!!!:evil:

HET IS *** AL 22.12 EN NOG STEEDS KAN IK NIET IN MSN SINDS ZATERDAG!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: WE SCHRIJVEN ANNO 24 OKTOBER EN NOG STEEDS KAN IK MIJ NIET AANMELDEN.........
MAANDAG 16.16 UUR NOG STEEDS KAN IK MIJ NIET AANMELDEN..........
HET IS NU DINSDAG EN NOG STEEDS KAN IK ER NIET IN
Donderdag weer BINGO lekker daar bij MSN

Oke nieuwe versie erop hopelijk draait ie nu beter.
 
Laatst bewerkt:
MSN heeft de hele avond al problemen gegeven, en hoop dat het morgen weer over is,
 
ze schijnen het allemaal niet aan te kunnen bij msn want winks komen soms ook uiterst traag of soms blokkerig in beeld............:confused:
 
Je heb inderdaad gelijk, maar wat kan je er aan doen.
 
Het is nu half 10 in de morgen kan nog steeds niet in MSN.........wie heeft er ook problemen? :evil:
 
Hier werkt MSN goed, maar MSN draait op meerdere servers en als precies de server plat ligt waarop jou account draait kom je er niet op.

Eerder deze week is bekent geworden dat er een nieuwe Bèta-ronde komt voor een nieuwe MSN Messenger. Het zou kunnen dat ze servers aan het klaarmaken zijn voor dat.

Er zit niks anders op als afwachten.
 
bij mij doet hij het ook niet. (sinds zaterdag al niet):(
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan