Ip-adres Weg

Status
Niet open voor verdere reacties.

Yamitommie

Gebruiker
Lid geworden
24 dec 2007
Berichten
231
Hallo,

Kan iemand mij alsjeblieft helpen. Ik zit er al een tijdje mee. (ik heb geen draadloos netwerk, ik weet niet waar ik dit bericht anders kan plaatsen)
Mijn probleem is dat mijn ip-adres weg is. Dit gebeurde nadat ik mijn computer opnieuw wou installeren, via de installatiecd-rom ''windows power dvd v3''. Daarna kon ik het internet niet meer op.

Als ik bij uitvoeren, cmd, ipconfig, doe dan krijg ik: Windows ip configuratie. En dat is het voor de rest staat er niks bij. alleen maar ''Windows ip configuratie'' en daaronder helemaal niets.

Wat moet ik doen? Ik heb wel de cd-rom van drivers moederborden, iemand zei dat ik er iets mee zou moeten doen om mijn ip terug te krijgen, maar ik weet niet wat. Kan iemand mij alsjeblieft helpen? Ik weet me echt geen raad.

Mailen kan ook
 
Hoi !

Alle drivers al geinstalleerd ?

Greetz,

Harry.
 
als eerste stap.
is je netwerkkaart nog actief?
voeg deze anders opnieuw toe (na verwijderen)
(natuurlijk heb je zelf al bij verbindingen gekeken en daar eerst voor herstellen gekozen)
 
ja, herstellen lukt niet want ze vragen naar een cd-rom en die heb ik niet. En waar kan ik mijn netwerkkaart verwijderen en opnieuw installeren?
 
Het lukt niet, ik heb de netwerkkaart (ethernet) verwijderd en opnieuw geiinstalleerd.
Maar hij is niet volledig geiinstalleerd want hij heeft een cd-rom nodig om het goed te installeren of hij wil op het internet zoeken, maar dat kan niet omdat ik geen internet heb. Wat moet ik nu doen?
 
Het lukt niet, ik heb de netwerkkaart (ethernet) verwijderd en opnieuw geiinstalleerd.
Maar hij is niet volledig geiinstalleerd want hij heeft een cd-rom nodig om het goed te installeren of hij wil op het internet zoeken, maar dat kan niet omdat ik geen internet heb. Wat moet ik nu doen?

Even de buurt in voor een windows cdtje
 
ok, ik zal er naar kijken maar weet iemand nog meer hoe je je ipadres terug krijgt?
 
harry en kabales slaan de spijker op de kop.
Zelf geef je het ook al deels aan. Om een IP-adres te verkrijgen heb je een werkende netwerkkaart nodig.
Op de een of andere manier zijn die drivers foetsie na installatie van software.

om een xp-cd of drivers op usb stick valt niet te ontkomen. Is toch eerste vereiste voordat je verder kunt. (is denk ik ook direct de oplossing van je probleem)
 
Wat voor een netwerkkaart is het?
nog een vraagje..Is het geen optie om die drivers op het internet te zoeken?
 
ik heb gekeken bij apparaatbeheer en daar krijg ik:

overige apparaten
ethernet-controller
netwerkcontroller
onbekend apparaat

en voor die drie staat een groot vraat vraagteken met daarin een uitroepteken, wat moet ik doen?
 
Hoi !

Merk/type van je PC ?

Als je ere geen drivers-CD bij hebt zul de de drivers op de site van de fabrikant moeten downloaden op een andere werkende PC.

Begin met de chipset/drivers, daarna de rest.

Zet die op een USB/stick of brandt ze op een CD´tje en installeer ze dan op je eigen PC.

Greetz,

Harry.
 
Heej Harry hartstikke bedankt, jou antwoord was mijn oplossing ik ben je echt dankbaar.

En de andere natuurlijk ook voor het helpen.!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan