• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

3,44Mb xlsx naar 100Kb inpakken

Status
Niet open voor verdere reacties.

spacer225

Gebruiker
Lid geworden
18 nov 2007
Berichten
106
Beste helpers,

Ik wil een xlsx bijlage toevoegen aan een vraag die ik wil stellen op dit forum maar mijn bestand is te groot.
Wie kan mij zeggen hoe ik 3,44Mb kan inpakken naar 100Kb, de max grootte van een bijlage? Zelf kom ik tot 265Kb met WinRAR, nog te groot dus.
Alvast hartelijk dank.

Hans
 
kun je niet een gedeelte van het bestand plaatsen, waarin alle relevante gegevens staan.

uiteraard ontdaan van gevoelige info.

met vriendelijke groeten,

Oeldere
 
Heb ik gedaan, bestand wordt dan 254Kb en na het inpakken is het alsnog 207Kb??
 
Een zeer uitgedund bestand :confused:
Graag wil ik de rijen wissen in de roosters op tabs jan t/m dec zonder de formules geweld aan te doen. Nu heb ik omwille van de grootte tabs gewist van feb t/m dec en andere overzichtstabellen behalve die van jan.
Ik hoop dat ik niet teveel eruit gesloopt heb en dat jullie een passende oplossing voor mijn vraag hebben.

Alvast bedankt!

Hans
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan