3D xpoint-technologie

Status
Niet open voor verdere reacties.

Dylan98

Gebruiker
Lid geworden
14 jun 2014
Berichten
190
ik las laatst op de website van de telegraaf een bericht dat Intel een nieuw soort opslaggeheugen heeft 'uitgevonden'. Dit nieuwe opslaggeheugen zo 1000x sneller zijn dan de harde schijf die we nu kennen.
Ik kan helaas nergens vinden hoe lang het gaat duren voordat zo een 3D xpoint-technologie harde schijf op de markt komt.
Weet iemand dit toevallig? Of zit het nog allemaal in een beginfase en gaat het nog jaren duren voordat harde schijven met die technologie op de markt komen?
 
Ofwel je hebt het betreffende artikel niet goed begrepen of de informatie in het artikel was niet correct.
Je doelt op dit verhaal, dat gaat niet over HDD's maar over geheugenchips die stroomloos data onthouden en toch snel zijn..
Ik denk dat het antwoord op je vraag duidelijk is als je het artikel gelezen hebt.
 
Danku. Dit is iderdaad veel duidelijker uitgrlegd dan in het artikel dat ik gelezen had.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan