aan/uit knop kapot.. tuimelschakelaar ertussen ?

Status
Niet open voor verdere reacties.

RmulderDellpc

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
1 sep 2013
Berichten
2
hallo

ik heb de search gebruikt maar deze heeft mij niet genoeg geinformeerd.

ik heb vandaag mijn dell pc in elkaar gezet nadat ik nieuwe harde schijf erin had gezet.
Nu heb ik het probleem dat die niet meer aangaat.
ik heb bij de voeding de groene en zwarte kabel doorgelust en toen starte de pc gewoon op.

ik ben aan het doormeten gegaan en bij de aan/uit knop meet die niks meer.
kan nog doormeten waar de aansluiting zit voor control panel.
zijn allemaal van die lint kabels zegmaar, weet niet hoe dat heet.
zon brede strook met alle kabels erin weggewerkt. doe mij maar gewoon kleuren kabels, stuk duidelijker :P

ik heb nog een tuimelschakelaar liggen maar kan ik die zo tussen de zwarte en groene kabel die vanaf me voeding naar de stekker op me moederbord gaan zetten ?
of is dat een stom idee ?

ik hoor het wel.

mvg
René
 
de aan/uit knop is een toggle switch. persoonlijk zou ik die nakijken of bijvoorbeeld de resetknop ombouwen tot on/off switch. In principe kun je wel groen/zwart schakelen, maar je sleep functions e.d. zullen niet meer goed functioneren.
 
Heb je je aanknop wel aangesloten? In principe kan je ook de reset switch aansluiten in plaatse van de on switch.

Een schakelaar op de voeding zetten lijkt mij niet verstandig.
 
ja die is aangesloten. heb 1 keer een waarde van 7,4 v gemeten, dat was ook 1 malig daarna niks meer kunnen meten.
en op de groene en zwarte kabel 4,6 v
vond ik al vreemd maar goed.

En idd is het niet verstandig denk ik, want als de sleep functie enzo al niet goed werken, zal de afsluit functie ook niet werken dus moet ik altijd stroom eraf gooien..

heb alleen geen reset knop..
dus zal wel ff langs de winkel gaan zo'n nieuw lint kabel ding halen, en nieuwe knop.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan