Aanschaf Nintendo DS lite

Status
Niet open voor verdere reacties.

scottex

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
25 jul 2008
Berichten
4
Ik ga straks op vakantie naar de USA en ben dan eventueel van plan om een Nintendo DS lite aan te schaffen. Voornaamste reden is de prijs. Ik weet de er in de USA een ander voltage wordt gebruikt en dat de AC adapter verschilt van die uit Europa. Weet er iemand of er wel mogelijkheden zijn om de toch DS lite te gebruiken, bijvoorbeeld door het gebruik van een EU AC adapter, of gaat dit niet zo makkelijk.

Alvast dank voor je reactie !
 
Tsja, gek eigenlijk. Ik heb net op de adapter van mijn DS Lite gekeken, en daar staat idd op dat ie alleen geschikt is voor 230V. De meeste moderne apparaten kunnen altijd beide voltages aan.

Op elk vliegveld zijn genoeg converters te krijgen van 110 naar 230V. Pas wel op met de douane als je terug komt; aan de stekker kunnen ze zien dat je m niet hier gekocht hebt en dan riskeer je het betalen van invoerrechten / BTW en/of een boete.
 
Laatst bewerkt:
Hoe groot is het prijsverschil dan?

Je zal idd met een lader komen te zitten die werkt op een ander voltage, maar neem ook het feit in ogenschouw dat je hier geen garantie hebt op je NDS.

Wanneer het verschil een paar tientjes is, zou ik het risico niet lopen om er daar eentje te kopen.
 
De invoer vrijstelling vanuit de USA is pas verhoogd en kan je makkelijk een DS invoeren zonder extra kosten.


Bron: mijn vrouw ,Douane :D
 
Ha Patrick.
Een snelle rekensom leert dat je 75.- Euro betaald voor een DS lite in de States. vandaar de overweging.
 
Vrijstelling is € 175,- voor landen buiten de EU dus geen probleem.:thumb:
 
De invoer vrijstelling vanuit de USA is pas verhoogd en kan je makkelijk een DS invoeren zonder extra kosten.Bron: mijn vrouw ,Douane :D



Ja, dat heb ik eerder gehoord. Maar voor zover ik weet was het altijd € 175,- en dat is het nu nog steeds, volgens de site van de douane. Wanneer is die verhoging doorgevoerd dan en waarnaar?

(sorry voor de off-topic)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan