• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Aantal.arg met meerdere argumenten

Status
Niet open voor verdere reacties.

Knapie

Gebruiker
Lid geworden
9 aug 2006
Berichten
7
Beste,

Deze vraag is vergelijkbaar met de vraag van Demol007. Ik wil alleen gebruik maken van de optie aantal. Ik heb het geprobeerd met somproduct maar ik kom daar niet uit. Omdat het nogal een groot bestand is wil ik proberen te voorkomen om hulptabellen te moeten maken. Er moet hier toch een eenvoudige oplossing voor zijn. Een vb:

1 2 3
20 a 1
20 a
20 b 3
20 b 4
20 b
21 a 2
21 a 3
21 b 1
23 a 2

Vraag: hoeveel cellen in kolom drie zijn niet leeg als kolom 1 20 is EN kolom 2 b?
Antwoord: 2

BVD voor jullie hulp!
 
Beste Knapie,

Dat lukt prima met somproduct. Zie bijlage.
Maar als het bestand echt groot is (10.000den regels), dan moet je de optie draaitabellen eens proberen. Flexibeler en sneller.

Groeten,

Richard
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan