• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Aantal malen in lijst(en)

Status
Niet open voor verdere reacties.

ReneVerhaeg

Gebruiker
Lid geworden
1 jan 2016
Berichten
9
Ik wil een ranglijst gaan samen stellen d.m.v. invullen van een top 10
Nu wil ik in die lijsten gaan kijken op welke plaats een nummer gerangschikt is per ingezonden top 10, dus een nummer kan meerdere malen voorkomen op verschillende plaatsen in de ingezonden top tiens.

En d.m.v. van een formule wil ik na gaan hoeveel keer een nummer b.v. op een 1ste of 2de plaats enz. enz. staat in de ingezonden top tiens.
En daar wil ik weer een puntentelling aan gaan hangen.

Wie kan me hiermee helpen.
Ik maak gebruik van Excel 2013.
 
Welkom op het forum.
Plaats even een voorbeeldbestandje.
 
In de sheet puntentelling moet automatisch komen staan hoeveel keer b.v. het bepaalde nr. op de 1ste plaats komt te staan
Hij moet dat filteren uit de sheet alle top tiens
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan