• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Aantal tekst overeenkomsten uit een groep cellen in aparte ‘verzamel’ cel weergeven

Status
Niet open voor verdere reacties.

willingeprins

Gebruiker
Lid geworden
14 jan 2019
Berichten
21
Ik weet niet of het mogelijk is, maar ik zoek een manier om bij het selecteren van een cel, het aantal cellen uit een celgroep met dezelfde tekst op te tellen en dit weer te geven in een aparte cel, buiten de celgroep. Dat dan ook nog inclusief weergave van het overeenkomende stuk tekst.
 
Aanvulling

Aanvullend op mijn vraag, een voorbeeld. Het is de bedoeling dat als ik een willekeurige cel met bijv. Appels selecteer, in de cel achter ‘soort’ de tekst Appels komt te staan en achter de cel met ’aantal’ 4.
 

Bijlagen

Laatst bewerkt door een moderator:
Kunt U de inhoud van de cel weergeven? Ik weet niet hoe het exel bestand te openen op de ipad..
 
Het is VBA en geen formule. Volgens mij werkt dat niet eens op een iPad
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan