abit serillel 2

Status
Niet open voor verdere reacties.

vipertronic

Gebruiker
Lid geworden
16 jul 2005
Berichten
842
als ik de abit serillel 2 op me ide schijf aansluit (converter ide naar sata) heb ik dan een snellere harde schijf of niet ?

zoja dan wil ik hem wel kopen maar de meningen zijn verdeelt op internet
heeft iemand ervaring met dit apparaatje ?

zelf heb ik een 160gb ide schijf van maxtor en me asus bord kan ook sata aan dus kan ik hier snelheidwinst uithalen ?
 
Weinig, de doorvoersnelheid van de ide poort blijft gelijk, of er nu een ata of een adapter met een sata aanhangt.

De toegangstijden zijn misschien wat lager en de lees en schrijfsnelheid zijn van de sata schijven misschien wat hoger, maar daar zul je in de praktijk weinig van merken.

Anders wordt het met een pci-e serial controller kaart voor sata ll en een sata ll schijf maar dan zal je moederbord ook meerder pci-e aansluitingen moeten hebben, en die vind je alleen bij de betere, lees duurdere borden en de serverborden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan