Access werkgroep

  • Onderwerp starter Onderwerp starter SKVR
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

SKVR

Gebruiker
Lid geworden
15 okt 2007
Berichten
165
Hallo,

Bij mijn stage is er een probleempje..!!

De programmeur heeft een eigen werkgroep aangemaakt voor de medewerkers die gebruik maken van access, zodat ze de database niet vanuit de orginele locatie openen. De medewerkers horen deze te openen vanaf het netwerk (ingesteld door programmeur). Met de daarbij horende rechten per gebruiker.

Nu is het zo dat ze de database openen vanaf de orginele locatie en dit is niet best. Want ze kunnen nu in alle tabellen e.d doen wat ze willen, ze hebben zeg maar toegang tot alles.

bij werkgroep in acces hoort te staan N:\\....mdw/b
maar er staat dus C:\\documents and settings..... mdw/b

Wie weet hoe dit weer recht gezet kan worden, dus dat iedereen de database die voor hun bestemd is openen vanaf de werkgroep die is ingesteld met de daarbij behorende rechten!!!!
 
Laatst bewerkt:
In access 2000 gaat dat via het programma WRKGADM.EXE. In 2003/XP via Tools, Security > Workgroup Administrator. (Extra, Beveiliging)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan