Acer driver vista vraag

Status
Niet open voor verdere reacties.

Dukejan

Gebruiker
Lid geworden
2 jul 2008
Berichten
123
Ik wil gaan formatteren en heb op voorhand alle nieuwste drivers van de Acer site gedownload. Echter staan er bij twee drivers geen .exe bestanden bij. Het gaat om deze drivers:

AHCI_NVIDIA_10.1.0.20_Vista86.zip- idecoi.dll
- nvide.nvu
- nvraid.cat
- nvraidco.dll
- nvrd32.inf
- nvrd32.sys
- nvstor32.sys

VGA_NVIDIA_10.3.0.33_Vista86.zip- een hele hoop .dll bestanden
 
Het gaat om de ingoud van het zip bestand, dus als je die uitpakt staat er ook nog geen .exe bestand. Of moet ik het ergens in een bepaalde map zetten?
 
Het kan zijn dat heet gewoon Self-Extractor bestanden zijn. Zich zelf uitpakkend en dan instaleren ze zichzelf ook automatisch. Dus zul je geen .exe bestand zien. Microsoft werkt zelf ook met dergelike bestanden, en er zijn meerdere softwaremakers die dit doen.
Moet dus geen probleem zijn.:)
 
Ofwel moet je dan via apparaatbeheer gaan, handmatig nieuwe drivers gaan zoeken, het mapje gaan aanduiden en dan vind windows je drivers normaalgezien wel ;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan