Acronis

Status
Niet open voor verdere reacties.

pimmie89

Gebruiker
Lid geworden
30 mei 2005
Berichten
364
Hallo allemaal,

Ik heb acronis true image home 2009 Full versie.
Ik heb een eigen "server" thuis staan. Hier heb ik een gedeelde map met rechten "iedereen" full staan. Deze mag heet image.
Nu start ik acronis van cd op en wil een computer backuppen.
Ik kan dan kiezen waar ik de backup wil opslaan. Ik kies dan \\server
Dan vraagt hij meteen om gebruikersnaam en wachtwoord, ik doe mijn eigen gegevens in voeren van de server. Druk op OK. Ik zie dan al mijn gedeelde mappen staan en onder andere dus ook de map image.
Klik ik erop, zie ik geen mappen in staan, maar die staan er wel in normaal. Als ik na een andere gedeelde map wil gaan kan ik er ook niet in, wil ik een nieuwe map aan maken dan lukt dat niet.
Het rare is ook wanneer ik dus wilt zoeken na de opgegeven locatie dus na mijn server om de backup op te slaan zie ik ook dat ik dus bij gebruikersnaam en wachtwoord mijn HP gedeelde printer er om vraagt.

Weet iemand hoe ik dit probleem kan oplossen.
Heb alle share permissies na gekeken maar staan allemaal everyone full access.
Gebruik als server gewoon windows xp prof.

groetjes, Pim
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan