Gevonden in de help van XP.
Hoe dat in de engelse versie gaat weet ik niet maar misschien heb je iets aan het onderstaande:
Windows via het Internet activerenDe wizard Windows-productactivering kunt u vinden in de Systeemwerkset. U opent een Systeemwerkset-item als volgt: klik op Start, wijs achtereenvolgens Alle programma's, Bureau-accessoires en Systeemwerkset aan en klik op het gewenste pictogram., klik vervolgens op Windows activeren.
Volg verder de activeringsinstructies op uw scherm.
Opmerkingen
U kunt de wizard voor het activeren van Windows ook openen door te klikken op Start en Uitvoeren en vervolgens de opdracht oobe/msoobe /a te typen.
U kunt uw exemplaar van Windows activeren (of activeren en registeren) via een Internet-verbinding. U moet het product binnen 30 dagen na de installatie activeren.
Als u Windows nu niet activeert, krijgt u de komende 30 dagen herhaaldelijk een herinnering. Nadat deze tijd verstreken is, wordt u gevraagd Windows te activeren om het product te kunnen blijven gebruiken.
U kunt Windows XP op elk gewenst moment activeren door te klikken op het pictogram Windows activeren op de taakbalk. Nadat u Windows XP hebt geactiveerd, verdwijnt dit pictogram automatisch van de taakbalk.
Als u geen Internet-aansluiting hebt maar wel een modem, klik dan hier.
Als u geen Internet-aansluiting of modem hebt, klik dan hier voor informatie over het opnemen van telefonisch contact met een medewerker van de klantenservice.