adsl downloadlimit??

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ibl
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ibl

Gebruiker
Lid geworden
21 apr 2003
Berichten
438
ik heb nu al bijna een 3 weke adsl en heb nu al afgerond 10 gb gedownload + upload zal ik wat van tisclai horen?

mijn abbo:

tiscali adsl basic
f.u.p
768/128

owja ik las op de site van kpn dat er een soort update in haar netwerk word gehouden naar 1024/ .. zou ik dan krijgen maar geld dat wel voor mij ?? ik heb dus wel via kpn..

alvast bedankt,
 
nee?
oke moooi so :) maar die update dan van kpn weet iemand daar meer over?
 
Moelijk te zeggen, zou makkelijk kunnen dat tiscali het netwerk gedeelte huurt van kpn en zelf de snelheden mag afregelen.
en
Ik durf niet met zekerheid te zeggen,
maar als het netwerk(kpn in dit geval) de performence wil verhogen dan kunnen de internetproviders hier dacht ik niets tegen doen. (behalve dan bezwaar te maken of de abbonementskosten te verhogen)

Kon je niets vinden op website van je provider? Niet?-> kans groot dat je waarschijnlijk niet meedoet aan de upgrade.:(

PS.Mocht je hierom een andere provider zoeken, kijk dan eens naar demon@bbned:)
Weet je zeker dat je een f.u.p. hebt? Op ticali staat nl een 20GB limiet...
 
Laatst bewerkt:
ik heb niet heel erg goed gekeke maar ik weet wel dat tiscali een eigen netwerk heeft .. van bbned of babylon x .. zoiets maar die worden niet verhoogt nou weet ik wel dat ik daar niet op zit dus dan moet ik wel bij kpn zitte?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan