ADSL mogelijk met WNR3500-100PES Netgear RangeMax Wireless-N Router Rayspan ???

Status
Niet open voor verdere reacties.

hinterglemm

Gebruiker
Lid geworden
27 nov 2007
Berichten
65
Geachte helpmij,

Op dit moment heb ik Online snel internet van theoretisch 20 mb/s. Herbij heb ik een Thomson Speedtouch 570i modem en Speedtouch 120 ontvangers.
Nu hiervoor geen drivers meer voor Win7 worden geleverd en het systeem uit 2004 komt, ben ik bang dat dit ten nadele kan gaan van mijn internetverbinding?
Daarom heb ik mij oog laten vallen op de (Ziggo Premium router bundel) bestaat uit de WNR3500-100PES Netgear RangeMax Wireless-N Router Rayspan en de WN111-200PES Netgear RangeMax next Wireless-N USB 2.0.

Deze lijkt me zeer snel en waar mogelijk dat ik in de toekomst wil overstappen naar kabel internet.

Nu is mijn vraag of ik deze modem tijdelijk ook kan gebruiken met mijn adsl verbinding? Heb trouwens ook een isdn aansluiting.

Alvast hartelijk dank voor de antwoorden.
 
Beste ,
Ik heb een vraag: heb je nog wel internet? Of doen de ontvangers het niet meer? Want het maakt niets uit als je nog wel internet hebt, of je een vista driver hebt of windows 7.
 
De oude Speedtouch 120 ontvangers werken niet icm Win 7. Daarom heb ik 2 usb wifi stickjes gekocht en nu wel internet.
Maar ben niet heel tevreden met de adsl verbinding.
Daarom heb ik mij wat verdiept in bovenstaande modem, ook met oog om later evt. over te stappen naar kabel internet.

Maar wil ff weten of die nieuwe modem wel icm met adsl werkt (draadloos)?
 
De naam van de router:
WNR3500-100PES Netgear RangeMax Wireless-N Router Rayspan

Wireless is engels voor draadloos, dus dan lijkt het mij logisch dat het een draadloze adsl ondersteunt.
 
Als jij die netgear wilt omwisslen met de speedtouch dan is het antwoord nee. Aangezien de speedtouch ook het modem gedeelte regelt en de netgear geen modem ingebouwd heeft.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan