adware haalt trojan niet weg

Status
Niet open voor verdere reacties.

freekboermans

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
23 okt 2004
Berichten
3
Na een scan met ad-aware wordt een exe file gevonden die ik in quarantaine heb geplaatst.Als ik die wil verwijderen ( Remove) blijft het boxje met deleting selection aanstaan en de trojan exe-file wordt niet gewist.Hij duikt onder een nieuwe naam weer op en is om 23.00 uur iedere avond even actief.Ik ben nu met hijack this aan de gang gegaan en heb volgens de richtlijnen een bijlage toegevoegd.

Help svp!
 

Bijlagen

Voordat je dit gaat doen moet je hijackthis.exe in een eigen map plaatsen en niet op het bureaublad of in je temp mappen. Bij voorkeur c:\Program Files\hijackthis\hijackthis.exe

Deinstaleer msn plus, je mag het later weer terug zetten maar dan wel zonder sponsors.

Scan nog een keer met hijackthis en laat deze fixen:

Herstart naar veilige modus: http://users.pandora.be/marcvn/spyware/1378056.htm
Laat alle verborgen bestanden weergeven: http://users.pandora.be/marcvn/spyware/1117602.htm

Verwijder deze mappen:
C:\WINDOWS\APPLICATION DATA\POKE PING
C:\WINDOWS\Application Data\Castrdrholedownload
C:\WINDOWS\APPLIC~1\CORN64~1

Herstart in normale modus, maak een nieuw logje en plaats dat hier.
 
Laatst bewerkt:
nieuw logje voor pcgui

Gezien de nieuwe log is het probleem nog niet helemaal weg.Het lijkt me dat ik wel op de goede weg zit.

Bvd

Freek
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
nieuw logje voor pcgui

bijgaand de nieuwe log.Ik kan op mijn pc niet direct vinden wat jij bedoelt met msn plus verwijderen.Ik heb wel plus! verwijderd .Bedoel je misschien messenger?

Help svp!

Freek
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan