Alle games auto-minimaliseren naar taakbalk na +- 2 uur gamen

Status
Niet open voor verdere reacties.

NF-Devil

Gebruiker
Lid geworden
28 okt 2006
Berichten
19
Ik heb 2 weken geleden een format gedaan en een nieuwe Windows XP geïnstalleerd (met zelfde cd als tervoren). Als ik nu een game zoals World of Warcraft of Counter Strike Source speel voor ongeveer 1 uur à 2 uur dan minimaliseert het game zich naar de taakbalk en krijg ik mijn bureaublad te zien. Dit doet het game zonder enige waarschuwing of error te geven, het spel kan ik opnieuw maximaliseren door op de taakbald het game te selecteren. Op zich is dat geen echte ramp, maar een spel als CSS die minimaliseert midden in een clanwar is wat minder... :( Ook heb ik erge lag als ik het game terug maximaliseer, dus kan ik de eerste 2-3 minuten niet deftig gamen. Die zelfde lag komt af en toe ook midden in een game, zonder dat het game minimaliseert. Misschien hebben die 2 lag's iets met elkaar te maken?
Die lag blijft dan ook 2-3 minuten en komt random eens voor in een game elke 30 minuten ofzo.
Ik heb geen flauw idee wat er mis kan zijn, aangezien ik een nieuwe installatie heb van Windows XP. Is er misschien een tooltje dat dit kan oplossen of iets in het register? Ik kan wel wat informaticatermen aan(als deze kunnen helpen), ik volg namelijk informaticabeheer op school.
Bijkomende informatie:
Op de achtergrond draait steeds:
Xfire
ZoneAlarm Internet Security Suite
Af en toe ook Teamspeak, maar ik heb deze lag ook als ik teamspeak niet aanzet

Iemand een oplossing voor me?
 
Zou het niet kunnen liggen aan Zone Alarm, of Xfire -> optie altijd op voorgrond uitzetten ??
 
Eerst en vooral zou ik alle applicaties die draaien terwijl je speelt afsluiten (zoals word, photoshop, winamp, etc). Dan ervoor zorgen dat je de programma's die je wel nodig hebt (Zonealarm, X-fire) in de achtergrond draaien. Het is namelijk zo dat, wanneer deze programma's activiteit vragen, je spel minimaliseert.

Jouw probleem komt namelijk ook voor wanneer msn bijvoorbeeld nog aanstaat, en iemand begint een conversatie met je, dan minimaliseert CSS ook (eigen ervaring ;) ).

Dus draai X-fire enz in de achtergrond ;)

Groetjes! Andrew
 
Ik heb wat nieuws ontdekt: het is steeds stipt om het uur. Ik dacht meteen aan geplande taken, maar daar stond niets in. Aan Xfire lag het ook niet, heb ik getest, want het gebeurt ook als ik geen bericht ontvang.
 
Ik heb de automatische updates van ZoneAlarm afgezet. De lag is wel verdwenen, maar alle games minimaliseren nog steeds om het uur.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan