• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Als blad beveiligd is werkt macro niet ?

Status
Niet open voor verdere reacties.

ernhem

Gebruiker
Lid geworden
28 dec 2012
Berichten
29
Hallo , ik werk met meerdere werkbladen , deze zijn allemaal beveiligd.
Maar nu werkt een macro met kopieerfuncties van bv. blad 1 naar blad 2 niet.
Is het mogelijk de beveiliging zo in te stellen dat de gebruiker bv. blad2 cel a2 niet kan wijzigen maar vanuit een macro dit wel kan ?.

Mvg. Ben
 
Ja dat kan door binnen uw copiëermacro de beveiliging er af te halen en aan het eind er weer op te zetten.
 
Bedankt voor je reactie , ik heb dit geprobeerd met macro opnemen maar dat lukt niet met een wachtwoord

Gr. Ben
 
Laatst bewerkt:
Oh jawel:

Code:
Activesheet.Unprotect Password:=1234
code
Activesheet.Protect Password:=1234

Activesheet dien je misschien aan te passen aan jouw situatie.
 
Laatst bewerkt:
Hallo Cobbe , zou je me nog een keer kunnen helpen met de code , want het is de bedoeling dat hij een bepaald blad unprotect en protect.
Bv. ik werk op blad1 , start hier een macro en deze moet copieeren naar blad2 en hier moet dan de beveiliging af en op.
 
Hallo mensen , bedankt het is gelukt met de code van Cobbe.
Thanks.
Gr.
Ben
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan