• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

ALS zoeken uit rij is gelijk aan 'invoer' dan tarief staat in de rij er naast

Status
Niet open voor verdere reacties.

mirandavermeer

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
20 jul 2007
Berichten
4
Hallo,

Wie kan mij helpen. zie bij gevoegd sheet. Ik voer voor een aantal mensen de uren in per klant in een reeks. Ik wil graag dat er in colom F het uurtarief verschijnt wat bij de naam in colom B hoort. Ik kom er met de vertikale reeks-, OF- en ALS-functies niet helemaal uit.

Wie kan mij helpen!

ps ik kan het excel bestand niet toevoegen, maar wel een .pdf. de reeks met namen en tariefen staat onderaan.

Alvast bedankt.
Miranda
 

Bijlagen

1. opzoektabel oplopend sorteren op naam
2. in F2:

=VERT.ZOEKEN(B2;$J$2:$K$18;2)

3. dubbelklikken op de vulgreep, rechts onder in cel F2.

Wigi
 
Super TNX! nooit gedacht dat het zo makkelijk kon! Ik heb de hele middag me blind zitten staren op te ingewikkelde formules.

mijn weekend is weer helemaal goed!

Fijn weekend!
miranda
 
Graag gedaan.

Hopelijk schijnt de zon daar want hier in België is het niet veel soeps vandaag. Vorige dan wel.

Groeten

Wigi
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan