Apple Mobile Device Service (AMDS) installeert niet!

  • Onderwerp starter Onderwerp starter sk91
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

sk91

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 jun 2009
Berichten
2
Hallo,

Sinds een tijdje herkent Itunes mijn Ipod Touch 4gen niet meer. Inmiddels ben ik erachter dat het waarschijnlijk komt doordat de Apple Mobile Device Service (AMDS) niet is geinstalleerd. Volgens de website van Apple moet ik itunes en alle bijbehorende programma's verwijderen de pc opnieuw starten en vervolgens de nieuwste versie van itunes installeren (http://support.apple.com/kb/TS1567?viewlocale=nl_NL). Dit heb ik een keer of 5 geprobeerd maar helpt niets want alle bijbehorende programma's worden geinstalleerd behalve AMDS, tijdens de installatie krijg ik een melding waarin staat dat ik moet controleren of ik de rechten heb om AMDS te installeren. Ik zou alleen niet weten hoe ik dit moet doen en op welke wijze ik AMDS wel op mijn pc kan krijgen.

Heeft iemand enig idee hoe ik dit probleem kan oplossen? want ik wil heel graag mijn muziek op m`n ipod weer kunnen beheren.

bij voorbaad dank,
 
heel erg bedankt voor je reactie maar ik kan de service niet opnieuw starten omdat hij er niet bij staat, hij staat helemaal niet op mn pc
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan