Auto aim en auto center

Status
Niet open voor verdere reacties.

Fred1

Gebruiker
Lid geworden
23 apr 2001
Berichten
229
Ok ...ik geef toe ik heb meer verstand van pc's dan van xboxen. :(

Nu heb ik Halo 3 gespeeld op de xbox van mijn zoon maar ik vind die controller in 1 woord afgrijselijk... ik kan er maar niet aan wennen. Ik ga alle kanten op behalve de goede en raak zelden een vijand omdat ik voor dat ik gericht heb allang.....nou ja.
Doe mij maar een muis en toetsenbord maar dat is ongetwijfeld zeer persoonlijk.

Nu zag in de handleiding de mogelijkheid om de controller in te stellen op auto aim en auto centre en dacht eureka. :thumb:

Maarruh als ik nu Halo speel zie ik geen verschil... Ik ga nog steeds alle kanten op behalve de goede. Niks automatisch richten of de juiste richting. Ik heb het dus zowel bij mijn profiel alsook bij het spel aangepast.

Doe ik iets verkeerd of werkt dat gewoon niet in Halo 3 ?
 
Het is per spel verschillend.
Als ik het goed kan herinneren van Halo 2 kan het niet.
Echter als het in de handleiding van Halo 3 staat moet dit mogelijk zijn.
Echter hoe je dit instelt???
 
Het is niet een echto Auto auto, zoiets alsof je niks hoef te doen, maar hij volgt een target SOMS een klein beetje...
En er is wel een mogelijkheid om met muis en keyboard te spelen op 360...

Klik
 
Het is gewoon een kwestie van oefenen, als je het vaker doet zul je zien dat je er beter in word.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan