Auto boxen set gebruiken voor boxkist

Status
Niet open voor verdere reacties.

peter4871

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2007
Berichten
5
Ik heb weer eens een vraag ;-).
Ik heb een nieuwe auto, en uit de oude auto heb ik de boxen gehaald en mijn sub. Nu wil ik ze niet in men nieuwe auto. Maar weg doen vind ik ook zonde. Ik wil dus graag een muziekbox maken waar ik alles in duw.
Maar ik loop tegen de voeding aan. Ik kan van allea vinden over wat kan met een box in een bierkrat met een accu maar dat wil ik niet.
Gebruik mijn bestaande basbox, bouw daar een kist weer omheen en zet er extra boxen op inc versterker en autoradio. Wordt dus een grote kist met wielen er onder. Geen strand formaat.
Wat gaat er in:
Hifonics Zeus zxi 4x200 watt versterker
Pioneer 2x 240 watt boxen
Alpine 800 watt bassbox
Pioneer Deh-7200sd autoradio
Dit moet stroom hebben, maar wat kan ik hier voor gebruiken? Hij moet voldoende stroom hebben maar ook niet te veel.
Wie heeft er een idee??
Ik heb het bovenstaande al vandaar dat ik dat dan ook graag gebruik ;-)

Edit: zal deze werken? http://www.elektronica-online.nl/?content=12940
 
Laatst bewerkt:
Je hebt een 4*200 /*pakt rekenmachine*/ = 800 W radio. Je voeding moet minimaal hetzelfde leveren. Als je sub een eigen eindversterker heeft dan heb je minimaal een voeding van 240+800=1040W nodig.
 
De sub heeft zo ver ik weet geen eigen eind versterker. Maar hij heeft eigen voeding dus dat zou dan weer betekenen van wel, begreep ik
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan