Automatisch opstarten powerpoint

Status
Niet open voor verdere reacties.

fersen

Gebruiker
Lid geworden
29 sep 2005
Berichten
74
Ik ben bezig met een powerpointpresentatie over Marie-Antoinette (laatste koningin van Frankrijk) met foto's, muziek en van alles er op en er aan.

Nu heb ik echter twee vragen kan ik een Powerpointpresentatie beveiligen en is er ook een mogelijkheid om als ik via een koppeling een presentatie open dat deze automatisch opstart.

Fersen
 
Automatish opstarten:
Ga naar opslaan als
sla hem inplaats van als presentatie (.ppt) als voorstelling (.pps) als je dan het bestand opent zal hij meteen afspelen.

Wat zou je willen beveiligen? Zodat hij niet meer aanpasbaar is?
Daarvoor moet je eens kijken bij bestand> machtigingen. Hier heb ik geen ervaring mee verder, dus dat zul je zelf uit moeten zoeken of wachten totdat iemand reageerd.

Succes!
 
Bedankt alvast.

Bedankt alvast .... ik ben een stuk op weg en dit was nergens terug te vinden in de handleidingen.
 
paswoord

ik weet niet in welke versie je werkt, maar in pwp 2003 kan je een paswoord zetten. let wel: je kan deze presentatie dan niet openen met pwp 2000.

je kan ook altijd in de verkenner de extensie ppt in pps veranderen.

groeten,

steven
 
Bedankt

ik zal er dan maar geen wachtwoord op plaatsen want ieder die powerpoint zou dit moeten kunnen openen.

Iedereen bedankt voor de snelle en hulpzame reacties.

Ik ga het eerst allemaal even uitproberen vanavond.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan