• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Automatisch overnemen forumles in "verborgen" kolommen

Status
Niet open voor verdere reacties.

aadberg

Gebruiker
Lid geworden
3 jun 2011
Berichten
15
Hallo,

Ik heb een vraag en hoop dat iemand de oplossing weet.

Ik heb een standaard werkblad waarin de gebruiker op bepaalde plekken zelf rijen kan toevoegen. De overige cellen zijn geblokkeerd. Ook werk ik met een aantal verborgen kollommen met fomules, zodat de sheet verder alles zelf doorberekend.

Mijn probleem is dat wanneer ik rijen toevoeg, deze formules niet in de nieuwe regel staan en de gegevens dus niet in de berekening meegenomen worden. Weet iemand hoe ik in Excel (office 2000) het zo in kan stellen dat in de nieuwe regel ook de formules automatisch toegevoegd worden?

alvast bedankt voor de hulp
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan