Azurues instelling?

Status
Niet open voor verdere reacties.

jack43

Gebruiker
Lid geworden
6 jan 2002
Berichten
658
Ik heb mijn pc geformatteerd en Azureus opnieuw gedownload en geinstalleerd. Voorheen kon ik alles pauzeren en daarna weer alles starten. Nu blijft het grootste gedeelte "in de wachtrij staan"en de status is "blok ok". Ik moet dan alles geforceerd starten en dan nog gaan de torrents soms terug naar de wachtrij. Is er een foute instelling?

Grtz, Jack
 
Praat je over downloads of uploads? Als je een upload in wachtrij hebt staan betekend het gewoon dat er geen mensen zijn die hem aan het downloaden zijn bij je.
 
Ik heb het over de up en downloads Caspar, en meestal als een download klaar is gaat ie in de wachtrij, dus blok ok.
 
Kijk effe hoeveel downloads je tegelijk toestaat in je opties. Standaard zijn dat er maar twee, als ik me niet vergis. Zelfde verhaal voor je uploads.
 
Ja, dat was em Kenju, en degene die "in de wachtrij "blijven staan zijn geen uploaders voor. Duzze, bedankt weer he! :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan