Beeld en geluid niet synchroon

Status
Niet open voor verdere reacties.

Yoshi

Gebruiker
Lid geworden
7 dec 2002
Berichten
171
Case :

Ik heb een geluidsopname (gesproken tekst) in WAV-formaat. Die kan ik probleemloos in Flash gooien, en krijg een mooie tijdsband waar de trillingen van het geluid (en dus ook de stille momenten !) duidelijk op zichtbaar zijn.

Als ik die WAV éérst converteerde naar MP-3, dan kon Flash men MP-3 niet lezen ... Zal wel iets met m'n MP-3 instellingen te maken hebben, al weet ik niet meteen wat.

Daarnaast wil ik de gesproken tekst ook leesbaar op het scherm laten verschijnen, alinea per alinea. Ik heb dus voor elke alinea een blokje tekst (convert to symbol) dat ik op de gepaste tijd probeer te laten oplichten en uitdoven (fade-in en fade-out). Dat doe ik door in een overvloei van ca. 1 seconde van Alpha waarde 0 naar Alpha waarde 100 te gaan, en aan het einden van 100 naar 0. Ook dat werkt perfekt, alleen niet synchroon met de gesproken tekst.

Ik heb de timing van de voorgelezen tekst al ettelijke keren doorgenomen door af te spelen in een andere player. De timing klopt perfekt met wat ik in de tijdslijn van Flash zie. En toch loopt het zooitje niet synchroon bij het publiceren. Ggrrrr... :mad:
 
Als je op de tijdslijn waar je je sound heb aangegeven klikt, en je kijkt bij sound... Staat deze dan op Start op op Stream..

Heb beste voor een project als het uwe is Stream..

Greets
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan