beeld hangt

Status
Niet open voor verdere reacties.

Kinini

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
8 nov 2008
Berichten
2
Hoi,

Ik heb een vraagje. Mijn beeld blijft bij games hangen. Het geluid gaat wel door. Bij bijv. WoW, ziet een vriend mij wel bewegen. Alleen ik zie het niet. De ene keer gebeurt het na 10 sec en andere keer naar pas 8 uur.:(

Ik heb een Gforce 7300GT 512 Mb. Ik heb hem al opnieuw erin gezet. De fan doet het ook nog. Ik heb geen andere kaart die kan proberen of computer waarop de mijne kan worden uitgeprobeerd. Ik heb verder de nieuwste drivers en bij een versie hiervoor had ik de zelfde klachten. mijn MB heeft ook onboard VGA, maar mijn PCIe staat op primair.

Heeft iemand een oplossing?
 
Miss. moet je je MoBo drivers een vernieuwen. Kast verder schoon, geen stof?

Grtz.
 
De kast is schoon, verder is het enige wat ik nog kan updaten de bios driver zelf. Voor alle andere onboard hardware heb ik de nieuwste drivers. Verder heb ik ook alles opties van de spellen laag gezet en zelfs windowed geprobeerd.

Alvast bedankt voor de reacties:thumb:

Thx Funzip
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan