Beeldscherm aan de rechterkant vaag en onscherp

Status
Niet open voor verdere reacties.

stefvanr1et

Gebruiker
Lid geworden
17 feb 2009
Berichten
30
Hallo,


Ik heb dit beeldscherm (Acer TFT Monitor AL1916WAs 19") al een aantal jaar. Sinds de laatste tijd is de rechterkant van het beeldscherm heel vaag en onscherp geworden terwijl de linkerkant nog gewoon scherp is. Dit is heel vervelend omdat je er behoorlijke hoofdpijn en pijn aan je ogen van krijgt. Weet iemand hoe ik alles weer recht kan krijgen of hoe het gekomen is en of een nieuw beeldscherm het probleem oplost?

Extra informatie:
-Er zit een gaatje aan de rechterkant, dit zit er al een aantal jaar en is gekomen doordat de kast erop viel terwijl beide in een auto stonden.
-Als ik de pc opstart en ik bij het inlogscherm kom gaat het beeldscherm een aantal keer aan en uit.
-Soms flikkert de onderkant van het beeldscherm tussen verschillende kleuren donker.

naamloosck.png
 
Laatst bewerkt:
Klinkt alsof er toch iets mis is met het tft panel zelf. In dat geval is repareren duurder dan een nieuwe, tenzij je nog zo'n scherm op marktplaats weet te vinden.
 
Het beeldscherm bleek versleten en een nieuwe kopen lostte het probleem prima op.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan