beeldscherm problemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

arnjo

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
25 jan 2007
Berichten
3
Ik heb problemen met mijn tft scherm, een kleine uitleg het scherm is een sigma 19" van +/- 1,5 jaar oud.
De problemen zijn als volgt bij het opstarten gaat het aan/uit ledje blauw knipperen daarna moet hij blauw gaan branden en beeld geven, nu duurde dat opstarten steeds langer en op een moment zelfs 20 minuten tot 3 uur , maar nu dus helemaal niet meer en krijg ik geen beeld.
Ik heb het scherm op een andere pc geprobeerd dat leverde ook niets op, tevens heb ik een ander scherm aan de pc gehangen die wel beeld gaf, dus ligt het mijns inziens niet aan de pc. wie kan mij helpen met dit probleem b.v.d.
 
Ben bang dat hij gewoon weg overleden is je beeldscherm............sorry
 
Welkom op Helpmij.:)

Ik heb je vraag even naar een betere sectie verhuisd.
(Geïnfecteerd ---->>>Beeldscherm / LCD / TFT)
 
Hallo

Je vermeld geen typenr , etc ....

Volgens mij is/was dit duidelijk een voedingsprobleem .

Indien dit een scherm betreft met een losse netadaptor (geschakelde voeding) , zou je kunnen overwegen om een andere te kopen op een lokale p.c. beurs .

Of ... een deftige lokale tv. technieker deze laten herstellen.

Meestal zijn het "slechts" de bufferelco's op de uitgang die defekt zijn .

Deze kosten +/- 10 €

Indien deze monitor een interne voeding bezit , dien je uiteraard betrokken scherm te openen alvorens je de voeding kunt laten herstellen.

Peter
 
Hartelijk bedankt voor je reactie we gaan morgen even aan de voeding sleutelen.


Groeten Arnjo
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan