beeldscherm wordt niet herkend

Status
Niet open voor verdere reacties.

Nick v Lingen

Gebruiker
Lid geworden
17 jan 2010
Berichten
8
Goedeavond!

Ik zit met een probleem..
Ik heb een 22 inch scherm en een 32 inch TV,
nu ging ik gister dus een film kijken op mijn 32 inch TV.. via schermresolutie heb ik mijn 22 inch beeldscherm uit gezet (beeld alleen weergeven op scherm 2).*

Allemaal heel leuk, film afgekeken.. daarna PC weer uitgezet via mijn 32 inch TV en de kabel los gemaakt.
Vandaag zetten ik mijn pc weer aan.

Maar hij herkend nu dus mijn 22 Inch beeldscherm niet meer.. ik heb ook nog 2 andere 22 inch beeldschermen maar helaas worden deze ook niet herkend.

TV zat van HDMI naar computer DVI.
22 inch zat van HDMI naar HDMI.

Ik kan het niet duidelijker uitleggen helaas.
Het komt er op neer dat mijn PC alleen nog mijn 32 Inch TV herkend. Ook als ik mijn 22 Inch als 2e beeldscherm aan wil sluiten herkend hij hem niet.

Ik had eerst gehoopt dat het een software (driver) probleem zou zijn, helaas is dit niet het geval want ik heb mijn PC al opnieuw geinstalleerd.

Specs PC:

Moederboord: MSI z77a-GD65 Gaming
Processor: Intel 3770K Core I7
Videokaart: Radeon 7850
OS: Windows 8

Ik hoop dat iemand me hiermee kan helpen, ik heb al zoveel dingen geprobeerd, teveel om op te noemen haha.

Bij voorbaat dank!
 
Ik zou zeggen: Sluit het weer aan zoals je het had, dus mét de TV erbij.
Ik zou verwachten dat je dan (minstens) op de tv beeld krijgt van een gestarte Windows.
Indien ja, dan de [Windows-toets]p toetscombinatie gebruiken om op je normale monitor weer beeld te krijgen. Dus de juiste keuze maken, "Alleen op computer".

Tijs.
 
Dit is juist het probleem, dat staat ook in me startpost. Hij herkend mijn 22 inch scherm helemaal niet meer, ook niet als 2e beeldscherm.
 
Laatst bewerkt:
Ok, doe het dan zo:
Sluit de TV aan zodat je in ieder geval beeld hebt.
Zet de resolutie zoals je (eigenlijk) op de 22 inch zou gebruiken.
Sluit daarna de 22 inch aan.

Tijs.
 
Hier heb ik nog helemaal niet bij nagedacht en zou nog wel is kunnen helpen ook.. ik ben op het moment niet thuis maar zodra ik thuis ben probeer ik het. Heb je misschien nog andere alternatieven voor als dit niet zou werken? Want het lijkt me wel ongeacht de resolutie dat die hem op zn minst moet herkennen?
 
Er is ook een optie die je bij het opstarten van Windows kunt gebruiken om in een lage resolutie op te starten. Dat moet je kunnen doen met de 22 inch aangesloten als primaire monitor.
Zodra in VGA modus Windows is opgestart kun je gaan testen met resoluties etc.

Kijk even naar deze instructie (in het Engels), optie "enable low-resolution video".
Je zult het wel herkennen als het keuzescherm er staat voor hoe de NL vertaling ervan is.


Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan