Beeldschermproblemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

EenTouw

Gebruiker
Lid geworden
3 jun 2009
Berichten
39
Hallo,

Ik had een tijd geleden uit het niets ineens een erg lelijk beeld, en vrij snel daarna viel het beeld weg, kwam weer terug met de melding dat nvlddmkm vastgelopen was en weer hersteld was. Ik dacht, ok een reboot en het zou wel weer goed zijn. Dit bleek niet het geval en het probleem bleeft doorgaan. Ik heb toen de nieuwste driver geinstalleerd, maar ook dit bleek niet te helpen. Ik heb vanalles geprobeerd, zoals ook op de site www.nvlddmkm.com staat, maar niets bleek te helpen in inmiddels werden de problemen alsmaar meer. Zo kon ik helemaal niet meer opstarten zonder systeemherstel, en heb ik uiteindelijk een herinstallatie van windows moeten doen. Het systeem is nu stabiel, zolang ik niet update want dan kan ik weer niet opstarten en moet ik terug naar een eerder punt. Dan heb ik weer geen updates, wat ik nog niet eens zo heel erg vindt, maar mijn videokaart heeft op het moment dus ook geen drivers wat met krachtige software toch nog wel eens lastig wordt.

Nu is mijn vraag aan jullie, is de videokaart kapot of is er een update van windows gekomen die niet werkt met deze videokaart (Nvidea 8400MS). Of is er iets heel anders aan de hand? Stoffigheid lijkt me niet echt een probleem aangezien de temperatuur rond de 60 graden was toen ik dat meette.

Bij voorbaat dank!
picture.php
 
Laatst bewerkt:
Gewoon je videokaart eens uit het moederbord schroeven en over de slots en de videokaart de stofzuiger gebruiken. Als je de fan gaat schoon maken moet je die wel vast houden want anders kan je je videokaart mollen. Als je niet al het stof kan verwijderen kan je perslucht kopen.
 
Bedankt,

Ik heb mijn laptop open gemaakt, en alles wat eruit kon eruit gehaald, maar helaas kon de videokaart er niet vanaf. Heb de compressor wel alle mogelijk stof laten wegblazen maar dit hielp niet. Als ik de driver van de videokaart installeer is mijn laptop niet meer te gebruiken. Ik neem aan dat er niets anders opzit dan vervangen?
 
Hoe oud is je laptop precies? Ik zou er gewoon mee terug gaan naar de winkel. Dit zijn gewoon slijtageverschijnselen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan