Bestand openen van host lukt niet 'pagina niet gevonden'

Status
Niet open voor verdere reacties.

turbojohn

Gebruiker
Lid geworden
26 jun 2007
Berichten
262
Hoi,

Op mijn host staan een paar muziekbestanden, die ik via de site link (www.mijnsite.nl/01.mp3) wil laten afspelen. Dit heeft altijd gewerkt, tot sindskort, toen niet meer.
Als ik nu naar dat bestand gaat (wat normaal automatisch door Mplayer wordt afgespeeld) dan krijg ik de pagina van google 'Oeps! deze link lijkt niet te werken' ofwel error 404.

Weet iemand hoe dit kan? Ik heb alle bestanden al op 777 gezet, dus full-acces.
Hoe kan dit ineens of wat moet ik aanpassen.

alvast bedankt! :thumb:
 
Euhm, dat lijkt me heel simpel, volgens die error bestaat het bestand gewoon niet op die plek. Weet je zeker dat je het pad goed hebt?
 
Dat je index gewoon vindbaar is, wil niet zeggen dat je mp3 ook vindbaar is. Ik raad je toch echt aan om eens de bestandsnaam en het pad na te kijken.

Kun je anders de echte url eens geven ipv zo'n dummy-url?
 
Umzz meschien ondersteunt sints kort je webhosting geen MP3 files meer dit kan makkelijk worden geblokkeert
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan